Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atomlodz/domains/polskiefirmy.org/public_html/includes/functions.php on line 614

Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atomlodz/domains/polskiefirmy.org/public_html/includes/functions.php on line 614

Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atomlodz/domains/polskiefirmy.org/public_html/includes/functions.php on line 1066

Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atomlodz/domains/polskiefirmy.org/public_html/includes/functions.php on line 1252
Usługi i zakupy - PolskieFirmy.org - katalog polskich firm
Proszę czekać...
zamknij
Katalog skutecznej promocji firm

Zaistniej w Internecie

Dodanie profilu działalności do Katalogu Skutecznej Promocji Firm z pewnością zwiększy zainteresowanie Twoją witryną internetową i ułatwi dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów!

Szczegółowe dane firmy

Szczegółowe dane firmy w naszym katalogu ułatwiają natychmiastowy kontakt z Twoją firmą w sprawie oferty handlowej. Profil Twojej firmy zaprezentowany jest w przejrzysty i czytelny sposób!

Prosty sposób promocji

Dodając firmę do katalogu zwiększasz szanse na poprawienie widoczności Twojego biznesu w Internecie. Tysiące potencjalnych klientów szukają co dzień w ten sposób atrakcyjnych ofert!

Usługi i zakupy

Brak obrazka

Alpako

Dodano: 14.06.2016

Alpako to pewność nabycia wytrzymałych i graficznie doskonałych materiałów samoprzylepnych, przydatnych podczas zabezpieczania ważnych przesyłek, opakowań, innych powierzchni. Możecie Państwo na stronie firmowej nawiązać kontakt z działem technicznym, który zaprojektuje krok po kroku ofertę zorientowaną na dopasowanie indywidualnych parametrów taśm lub kształtów samoprzylepnych. Wysyłka następuje błyskawicznie, a sugerowany termin dostarczenia paczki to następny dzień roboczy. Zapraszamy do poznania oferty od podstaw.

Strona Aro Logistics

Aro Logistics

Dodano: 25.09.2015
Oczekujesz kompleksowego wsparcia w zakresie logistyki? Jeżeli tak, zapraszamy do współpracy z naszą firmą. Jesteśmy doświadczonymi specjalistami z branży logistycznej, którzy gwarantują szeroką gamę pomocy dla wszystkich zainteresowanych między innymi outsourcingiem logistycznym, obsługą logistyczną, czy też magazynowaniem. Każdy klient, który nawiąże z nami współpracę może liczyć na uczciwe oraz przystępne stawki współpracy, jak również wszechstronną pomoc oraz nowoczesne wsparcie techniczne. Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj na stronę www!
Brak obrazka

Eujuicers

Dodano: 07.04.2015
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku sprzedaży wyciskarek do soków oraz warzyw. W naszej ofercie zapewniamy między innymi wyciskarki pozwalające na uzyskanie soków dietetycznych. Oferujemy wyciskarki, które pozwalają na produkowanie soku z miękkich, twardych owoców oraz warzyw, a nawet ziół. Wszystkie urządzenia pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów, co pozwala nam zapewnić wieloletnie gwarancje na poszczególne urządzenia, które sięgają nawet 15 lat. Gwarantujemy również fachowe doradztwo.
Więcej o firmie: Sokowirówka, Wyciskarka do soków
Strona Gazetomania

Gazetomania

Dodano: 07.07.2017
W sklepie tym można kupić gazetę jedyna w swoim rodzaju, przeznaczona na prezent. Gotowe artykuły pisane są przez profesjonalistów, którzy specjalizują się w tworzeniu artykułów do gazet. Dlatego wszystko wygląda profesjonalnie i zupełnie naturalnie. Prezent zakupiony w tej postaci i w tym sklepie, może być też świetną pamiątką na długie lata, a już na pewno sprawi radość osobie, która go otrzyma.
Strona Inwemer Obsługa Techniczna

Inwemer Obsługa Techniczna

Dodano: 08.05.2014
Oferta naszej firmy obejmuje kompleksową obsługę techniczną nieruchomości. Zajmujemy się konserwacją nieruchomości a nasi specjaliści zapewniają sprawne funkcjonowanie takich instalacji jak, elektryczne, gazowe, oświetleniowe, hydrauliczne, wodno-kanalizacyjne, klimatyzacyjne oraz wentylacyjne, sygnalizacji i wykrywania pożaru, centralnego ogrzewania, tryskaczowe i hydrantowe oraz pompownicze, ciepłej wody użytkowej, systemów antywłamaniowych, kotłowni olejowych i gazowych, węzłów cieplnych, systemu BMS.
Więcej o firmie: Konserwacja instalacji
Strona Inwemer Oddziały

Inwemer Oddziały

Dodano: 13.06.2016
Firma INWEMER już od 22 lat realizuje swoje usługi na terenie całego kraju wspierając nimi firmy i instytucje do których należą instytucje państwowe, korporacje sieciowe oraz indywidualne przedsiębiorstwa z całej Polski. INWEMER gwarantuje zadbanie o stan czystości, ochronę osób i mienia, obsługę techniczną, wsparcie personelu pracownikami w ramach Agencji Pracy Tymczasowej oraz wiele innych usług, które tak jak te wiodące zostaną spersonalizowane względem klienta i dostosowane do specyfiki danej firmy, instytucji czy przedsiębiorstwa.
Więcej o firmie: Szczecin, Warszawa, Katowice, Wrocław, Kraków
Strona Inwemer System

Inwemer System

Dodano: 10.09.2016
Szukasz nowego pracownika? Agencja Pracy Tymczasowej Inwemer oferuje swoją pomoc. Nasi eksperci przeprowadzą proces rekrutacyjny, znajdując dla Ciebie idealnego pracownika. Ponadto w naszej ofercie znajdziesz również szkolenia BHP, pomoc w utrzymaniu czystości w powierzchniach biurowych, handlowych i innych. Zajmujemy się także ochroną osób i mienia. Działamy na polskim rynku od 19 lat. Jeśli szukasz kompleksowej obsługi firm, zapoznaj się z naszą ofertą na stronie www.inwemer.pl. Serdecznie zapraszamy!
Brak obrazka

Posterclub

Dodano: 08.06.2016
Firma Posterclub daje każdemu z klientów bardzo ciekawe możliwości rozwijania swoich zainteresowań plastycznych. Bogata oferta pełna takich dodatków jak artykuły kreślarskie, pędzle panele płótna czy antyramy sprawia że każdy kto odwiedzi to miejsce z pewnością znajdzie dla siebie idealne produkty. W razie jakichkolwiek problemów czy trudności pracownicy służą radą i wsparciem zarówno drogą mailową jak i telefoniczną. Bogaty asortyment, oraz dość ugruntowana już pozycja na rynku staje się znacznie bardziej przekonującym czynnikiem dla którego klienci korzystają z usług tej właśnie firmy.
Strona Reverso

Reverso

Dodano: 23.05.2013
Łódzka firma Reverso oferuje szeroki zakres usług alpinistycznych na wysokościach. Wykonujemy takie usługi jak malowanie elewacji, malowanie hydrodynamiczne, prace rozbiórkowe oraz demontaże. Jako profesjonaliści współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi jak i z firmami i przedsiębiorcami. Potwierdzeniem naszych wysokich umiejętności jest posiadanie licznych rekomendacji ze strony naszych klient. Terminowość oraz wysoka klasa oferowanych przez nas usług to argumenty za tym, aby w kwestiach specjalistycznych prac wysokościowych wybrać właśnie naszą firmę.
Brak obrazka

www.gufisklep.pl

Dodano: 01.01.2017
W naszej firmie specjalizujemy się od wielu lat w realizowaniu sprzedaży szerokiego asortymentu wyrobów dla dzieci. doświadczenie naszej firmy na rynku pozwala nam zapewnić wyroby, które są sprawdzonej jakości a jednocześnie pochodzą od renomowanych producentów. Dostarczamy za pośrednictwem naszego nowoczesnego sklepu internetowego wyroby,  które są zarówno bezpieczne w także wygodne w użytkowaniu. Jednocześnie zapewniamy obuwie, które są dostępne w różnych modelach oraz dla dzieci w każdym wieku.