Proszę czekać...
zamknij
Katalog skutecznej promocji firm

Zaistniej w Internecie

Dodanie profilu działalności do Katalogu Skutecznej Promocji Firm z pewnością zwiększy zainteresowanie Twoją witryną internetową i ułatwi dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów!

Szczegółowe dane firmy

Szczegółowe dane firmy w naszym katalogu ułatwiają natychmiastowy kontakt z Twoją firmą w sprawie oferty handlowej. Profil Twojej firmy zaprezentowany jest w przejrzysty i czytelny sposób!

Prosty sposób promocji

Dodając firmę do katalogu zwiększasz szanse na poprawienie widoczności Twojego biznesu w Internecie. Tysiące potencjalnych klientów szukają co dzień w ten sposób atrakcyjnych ofert!

Szkolenia

Brak obrazka

HR Partners

Dodano: 08.08.2013
Łódzka firma HR Partners oferuje swoim klientom usługi  z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, takie jak przeprowadzanie rekrutacji i dokonywanie selekcji pracowników, przeprowadzanie szkoleń, czy personalne doradztwo. Naczelną strategią firmy od zawsze było pozyskiwanie odpowiednich ludzi na odpowiednie stanowiska, oraz pomóc w tworzeniu takich warunków, które skłonią pracowników do jeszcze bardziej aktywnego uczestniczenia w życiu przedsiębiorstwa i zwiększą ich lojalność, ponieważ to właśnie można wskazać jako czynniki decydujące o sukcesie firmy. 
Brak obrazka

Imigomo

Dodano: 26.10.2015

Twójosobisty trener umożliwi Ci zaplanowanie indywidualnej ścieżkirozwoju. Aplikacja imigomo.com to e-wsparcie na drodze własnegorozwoju. Wykorzystaj moc myślenia do świadomego wyrażania własnejosobowości, kreowania siebie i przyciągania wszystkiego, co Ci jestpotrzebne. Dzięki elektronicznej platformie imigomo.com zyskaszgrono osób, które myśli i działa podobnie. Chce od życiaznacznie więcej niż ma dzisiaj. Nie odkładaj niczego na później,bo potem można robić rzeczy jeszcze ciekawsze.

Strona Inwemer Agencja Pracy Tymczasowej

Inwemer Agencja Pracy Tymczasowej

Dodano: 03.02.2014
Agencja pracy tymczasowej określająca się nazwą Inwemer, działa na rynku od długich lat. Czas ten w zupełności wystarczył do poszerzenia swoich umiejętności i wiedzy, co pozwoliło nie tylko na wprowadzenie kolejnych ciekawych usług, ale i na świadczenie ich na najwyższym poziomie. Usługi danej agencji to przede wszystkim dostarczanie pracowników do różnych firm, potrzebujących nowych ludzi, z doświadczeniem i konkretnymi umiejętnościami. Firma ze względu na bogate doświadczenie, czyni swoją powinność profesjonalnie, przyczyniając się automatycznie do zadowolenia po obu stronach.
Więcej o firmie: Wynajem pracowników