Proszę czekać...
zamknij
Katalog skutecznej promocji firm

Zaistniej w Internecie

Dodanie profilu działalności do Katalogu Skutecznej Promocji Firm z pewnością zwiększy zainteresowanie Twoją witryną internetową i ułatwi dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów!

Szczegółowe dane firmy

Szczegółowe dane firmy w naszym katalogu ułatwiają natychmiastowy kontakt z Twoją firmą w sprawie oferty handlowej. Profil Twojej firmy zaprezentowany jest w przejrzysty i czytelny sposób!

Prosty sposób promocji

Dodając firmę do katalogu zwiększasz szanse na poprawienie widoczności Twojego biznesu w Internecie. Tysiące potencjalnych klientów szukają co dzień w ten sposób atrakcyjnych ofert!

Sklep MMA dla zawodowców

Strona Smmash

Smmash

Dodano: 24.05.2018
SMMASH to firma zajmująca się produkcją wysokiej klasy odzieży przeznaczonej głównie dla profesjonalnych zawodników uprawiających takie sporty walki jak mma, czy muay thai. W naszym sklepie znajdziecie takie produkty jak rashguardy, spodenki i t-shirty. Wszystkie produkty wykonane są z najwyższą staranności, przy wykorzystaniu materiałów ekologicznych. Wykonujemy także odzież na specjalne zamówienie zawodników, klubów sportowych, ale też klientów indywidualnych. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów. Gwarantujemy pełne zaangażowanie i zadowolenie.

Sklep MMA

Sklep Smmash w swojej ofercie posiada kolekcje ubrań o niezwykle zaawansowanym poziomie. Technologia, unikalność i design to cechy, którymi Smmash kieruje się od początku swego istnienia. 
Kolekcje stworzone przez Smmash to przede wszystkim:

Fightwear - przeznaczona dla zawodników ceniących sobie solidność, precyzyje i swobodę podczas użytkowania odzieży na ringu czy treningu. 
Crosswear - zaprojektowana zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów. To, co ją wyróżnia, to dobra jakość wykonania oraz zastosowanie innowacyjnych materiałów. 
Casual - stworzona do codziennego użytkowania. Idealna nie tylko na czas zawodów czy treningów.

Asortyment sklepu Smmash mma składa się z zarówno z odzieży przeznaczonej dla mężczyzn jak i dla kobiet. Ze względu na wysoki poziom profesjonalizmu i mnogość rozmiarów sprawia, że zawodnik o każdej masie i wzroście znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. 
Warto zaznaczyć, że wraz z pojawieniem się nowych trendów, oferty odzieży są na bieżąco aktualizowane.

Osoba, która skorzysta z oferty sklepu, nie tylko wybierze dobrą jakość produktu, ale również zdecyduje się na bycie oryginalnym. 

Adres:
ul. Rewolucji 1905r. 82
WWW:
Kod:
90-223
Miasto:
Łódź
GPS     N: 51° 46' 37"     E: 19° 28' 26"

Jak dojechać do firmy Smmash?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Astor Hotel

Astor Hotel

Dodano: 27.04.2018
Polskie morze jest jednym z najbardziej uczęszczanych turystycznych kierunków wakacyjnych urlopów. A Jastrzębia Góra jest jednym z najbardziej znanych polskich kurortów położonych w jednym z...
Strona Im Fit

Im Fit

Dodano: 17.12.2015
W ofercie naszego klubu fitness posiadamy liczne zestawy zajęć kierowane do osób zarówno początkujących, średniozaawansowanych jak też zaawansowanych. Zapewniamy specjalne programy kierowane...