Proszę czekać...
zamknij
Katalog skutecznej promocji firm

Zaistniej w Internecie

Dodanie profilu działalności do Katalogu Skutecznej Promocji Firm z pewnością zwiększy zainteresowanie Twoją witryną internetową i ułatwi dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów!

Szczegółowe dane firmy

Szczegółowe dane firmy w naszym katalogu ułatwiają natychmiastowy kontakt z Twoją firmą w sprawie oferty handlowej. Profil Twojej firmy zaprezentowany jest w przejrzysty i czytelny sposób!

Prosty sposób promocji

Dodając firmę do katalogu zwiększasz szanse na poprawienie widoczności Twojego biznesu w Internecie. Tysiące potencjalnych klientów szukają co dzień w ten sposób atrakcyjnych ofert!

Firmy w kategoriach

Produkcja układów scalonych, zgodnych z wymaganiami klienta firmy Printor

Brak obrazka

Printor

Dodano: 19.06.2014

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowych usługach z zakresu produkcji i montażu elektroniki. Wykonujemy zarówno montaż przewlekany, jak i powierzchniowy. Wszystkie prace wykonujemy we własnym zakresie, na życzenie klienta przygotowując odpowiedni projekt i dokumentację, a także przeprowadzając prototypowanie. Dzięki bogatemu doświadczeniu i wykwalifikowanym pracownikom, którzy mają dostęp do najnowocześniejszych technologii, jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym zadaniem. Rezultaty naszej pracy zawsze charakteryzują się najwyższa jakością. Przekonajcie się sami.

PCB na zamówienie

Warto zaufać firmie Printor, ponieważ jest to specjalista od produkcji elektroniki. Z racji dużego doświadczenia w branży jesteśmy w stanie wykonywać różnego rodzaju zlecenia przy tym zachowując najwyższą jakość oraz wydajność. To wszystko to zasługa naszych kompetencji i możliwości technologicznych. Nasza oferta jest bogata, a jednym z istotniejszych jej elementów są płytki PCB. Oferowane przez nas płytki PCB na zamówienie to wysokiej jakości produkty elektroniczne. Wykonujemy płytki tego typu od wielu lat i mamy bardzo dobrze opanowaną technologię ich produkcji. Płytki PCB, które wykonujemy są poddawane skrupulatnym testom, a sam proces produkcji jest dokładnie kontrolowany. To pozwala oferowanie najlepszej jakości. W ofercie płytek są opcje jednostronne, wielowarstwowe, dwustronne i elastyczne.

Realizując zlecenia naszych Klientów stawiamy na pełne zaangażowanie oraz spersonalizowane podejście do ich realizacji. W ten sposób jesteśmy w stanie działać nie tylko szybko ale i w pełnej zgodzie z oczekiwaniami naszych zleceniodawców.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produkcji płytek PCB: http://printor.pl/oferta/produkcja-pcb.

Printor sp. z o.o.
Adres:
Szczecińska 59
WWW:
Kod:
91-222
E-mail:
printor@printor.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 652 79 44
Tel. kom.:
606273189
Fax:
42 652 60 21
Producent obwodów drukowanych, Montaż elektroniki, PCB
GPS     N: 51° 48' 25"     E: 19° 22' 34"

Jak dojechać do firmy Printor?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Galvanopartners

Galvanopartners

Dodano: 04.06.2014
Galvanopratnert to wysokiej jakości rozwiązania dla zakładów galwanizacyjnych działających w branży jubilerskiej, czy w przemyśle elektrotechnicznych. Firma świadczy usługi z zakresu...
Brak obrazka

Soldar

Dodano: 10.02.2014
Jako firma Soldar wyspecjalizował się w energii solarnej. Zajmujemy się zaś dokładnie mówiąc instalacjami fotowoltaicznymi. Nasze instalacje cechują się wysokim poziomem oraz bardzo dobrze...
Strona Metalurgia S.A.

Metalurgia S.A.

Dodano: 23.02.2017
Specjalizujemy się w naszej firmie od wielu lat w realizowaniu wyrobów w postaci drutu. W naszej firmie posiadamy nowoczesny park maszynowy, który pozwala nam zapewnić wyroby z drutu, które są...