Proszę czekać...
zamknij
Katalog skutecznej promocji firm

Zaistniej w Internecie

Dodanie profilu działalności do Katalogu Skutecznej Promocji Firm z pewnością zwiększy zainteresowanie Twoją witryną internetową i ułatwi dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów!

Szczegółowe dane firmy

Szczegółowe dane firmy w naszym katalogu ułatwiają natychmiastowy kontakt z Twoją firmą w sprawie oferty handlowej. Profil Twojej firmy zaprezentowany jest w przejrzysty i czytelny sposób!

Prosty sposób promocji

Dodając firmę do katalogu zwiększasz szanse na poprawienie widoczności Twojego biznesu w Internecie. Tysiące potencjalnych klientów szukają co dzień w ten sposób atrakcyjnych ofert!

Firmy w kategoriach

Nowoczesne usługi montażu powierzchniowego typu SMD firmy Printor

Brak obrazka

Printor

Dodano: 19.06.2014

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowych usługach z zakresu produkcji i montażu elektroniki. Wykonujemy zarówno montaż przewlekany, jak i powierzchniowy. Wszystkie prace wykonujemy we własnym zakresie, na życzenie klienta przygotowując odpowiedni projekt i dokumentację, a także przeprowadzając prototypowanie. Dzięki bogatemu doświadczeniu i wykwalifikowanym pracownikom, którzy mają dostęp do najnowocześniejszych technologii, jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym zadaniem. Rezultaty naszej pracy zawsze charakteryzują się najwyższa jakością. Przekonajcie się sami.

Montaż SMD

Printor to profesjonalna produkcja elektroniki z wykorzystaniem najnowszych technologii i rozwiązań. W tym celu wykorzystujemy wysokiej jakości urządzenia z naszego parku maszynowego. Printor działa na polskim rynku od lat 90. oferując swoim partnerom zawsze najwyższą jakość.

W firmowej ofercie znajdziecie np. montaż SMD. Ta usługa jest wykorzystywana do wielu celów i polega na powierzchniowym montowaniu różnych elementów elektronicznych do płytek PCB. Montaż jest wykonywany przy pomocy kleju lub pasty lutowniczej, a całość procesu montażu jest automatyczna. Zlecenia są wykonywane przez to szybko i dokładnie. Bardzo istotną kwestią jest tutaj troska o jakość, która stanowi dla nas element kluczowy. Z tej racji wykonujemy wiele testów technicznych gotowych urządzeń.

Jako firma mamy dla naszych Klientów indywidualne podejście i odpowiednie zaangażowanie. Dzięki naciskowi właśnie na te elementy jesteśmy w stanie realizować zlecenia nie tylko sprawnie ale i szybko. Najwyższa satysfakcja jest gwarantowana.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty montażu typu SMD pod adresem: http://printor.pl/oferta/montaz-powierzchniowy-smt.

Printor sp. z o.o.
Adres:
Szczecińska 59
WWW:
Kod:
91-222
E-mail:
printor@printor.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 652 79 44
Tel. kom.:
606273189
Fax:
42 652 60 21
Producent obwodów drukowanych, Montaż elektroniki, PCB
GPS     N: 51° 48' 25"     E: 19° 22' 34"

Jak dojechać do firmy Printor?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Galvanopartners

Galvanopartners

Dodano: 04.06.2014
Galvanopratnert to wysokiej jakości rozwiązania dla zakładów galwanizacyjnych działających w branży jubilerskiej, czy w przemyśle elektrotechnicznych. Firma świadczy usługi z zakresu...
Brak obrazka

Soldar

Dodano: 10.02.2014
Jako firma Soldar wyspecjalizował się w energii solarnej. Zajmujemy się zaś dokładnie mówiąc instalacjami fotowoltaicznymi. Nasze instalacje cechują się wysokim poziomem oraz bardzo dobrze...
Strona Metalurgia S.A.

Metalurgia S.A.

Dodano: 23.02.2017
Specjalizujemy się w naszej firmie od wielu lat w realizowaniu wyrobów w postaci drutu. W naszej firmie posiadamy nowoczesny park maszynowy, który pozwala nam zapewnić wyroby z drutu, które są...