Proszę czekać...
zamknij
Katalog skutecznej promocji firm

Zaistniej w Internecie

Dodanie profilu działalności do Katalogu Skutecznej Promocji Firm z pewnością zwiększy zainteresowanie Twoją witryną internetową i ułatwi dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów!

Szczegółowe dane firmy

Szczegółowe dane firmy w naszym katalogu ułatwiają natychmiastowy kontakt z Twoją firmą w sprawie oferty handlowej. Profil Twojej firmy zaprezentowany jest w przejrzysty i czytelny sposób!

Prosty sposób promocji

Dodając firmę do katalogu zwiększasz szanse na poprawienie widoczności Twojego biznesu w Internecie. Tysiące potencjalnych klientów szukają co dzień w ten sposób atrakcyjnych ofert!

Firmy w kategoriach

Gwoździe papowe

Strona Metalurgia S.A.

Metalurgia S.A.

Dodano: 23.02.2017
Specjalizujemy się w naszej firmie od wielu lat w realizowaniu wyrobów w postaci drutu. W naszej firmie posiadamy nowoczesny park maszynowy, który pozwala nam zapewnić wyroby z drutu, które są trwale a także spełniają surowe normy produkowania. Jednocześnie nasza firma jest w stanie zapewnić naszym klientom zarówno sprawną a także terminową obsługę począwszy od produkowania a także dystrybuowania. W naszych fabrykach jesteśmy w stanie zapewnić również wykonanie szerokiego asortymentu wyrobów z drutu.

Gwoździe papowe

Metalurgia S.A jest producentem drutu oraz wyrobów z drutu docenianym przez szereg klientów krajowych oraz zagranicznych. 135 lat doświadczenia na rynku przełożyło się na wysoką jakość wyrobów. Dbałość o wszystkie szczegóły, doświadczona i wykwalifikowana kadra zaowocowały powstaniem najlepszej oferty na rynku. Metalurgia S.A. umiejętnie łączy nowoczesne rozwiązania i technologie z wieloletnią tradycją przemysłu metalowego.

W szerokiej gamie produktów oferowanych przez Metalurgia S.A. można znaleźć m.in. gwoździe papowe. Jest to niezbędny produkt, bez którego nie obejdą się różne prace dekarskie. Dzięki nim możliwe jest przymocowanie rożnego rodzaju pokryć dachowych. Świetnie sprawdzą się one w przypadku pokryć z cienkiej blachy, papy, czy bitumicznych gontów. 

Najpopularniejsze są gwoździe papowe posiadające okrągły trzpień oraz powierzchnię zabezpieczoną mechanicznym lub galwanicznym cynkiem. W celu zwiększenia oporności możliwe jest również wytworzenie gwoździ posiadających trzpień kwadratowy skręcany.
Metalurgia S.A.
Adres:
ul. Świętej Rozalii 10/12
WWW:
Kod:
97-500
E-mail:
metalurgia@metalurgia.pl
Miasto:
Radomsko
Tel. kom.:
+48 44 685 41 66
Wyroby hutnicze
GPS     N: 51° 44' 51"     E: 19° 30' 25"

Jak dojechać do firmy Metalurgia S.A.?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Galvanopartners

Galvanopartners

Dodano: 04.06.2014
Galvanopratnert to wysokiej jakości rozwiązania dla zakładów galwanizacyjnych działających w branży jubilerskiej, czy w przemyśle elektrotechnicznych. Firma świadczy usługi z zakresu...
Brak obrazka

Printor

Dodano: 19.06.2014

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowych usługach z zakresu produkcji i montażu elektroniki. Wykonujemy zarówno montaż przewlekany, jak i powierzchniowy. Wszystkie prace wykonujemy we...

Brak obrazka

Soldar

Dodano: 10.02.2014
Jako firma Soldar wyspecjalizował się w energii solarnej. Zajmujemy się zaś dokładnie mówiąc instalacjami fotowoltaicznymi. Nasze instalacje cechują się wysokim poziomem oraz bardzo dobrze...