Proszę czekać...
zamknij
Katalog skutecznej promocji firm

Zaistniej w Internecie

Dodanie profilu działalności do Katalogu Skutecznej Promocji Firm z pewnością zwiększy zainteresowanie Twoją witryną internetową i ułatwi dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów!

Szczegółowe dane firmy

Szczegółowe dane firmy w naszym katalogu ułatwiają natychmiastowy kontakt z Twoją firmą w sprawie oferty handlowej. Profil Twojej firmy zaprezentowany jest w przejrzysty i czytelny sposób!

Prosty sposób promocji

Dodając firmę do katalogu zwiększasz szanse na poprawienie widoczności Twojego biznesu w Internecie. Tysiące potencjalnych klientów szukają co dzień w ten sposób atrakcyjnych ofert!

Firmy w kategoriach

Gwoździe ciesielskie

Strona Metalurgia S.A.

Metalurgia S.A.

Dodano: 23.02.2017
Specjalizujemy się w naszej firmie od wielu lat w realizowaniu wyrobów w postaci drutu. W naszej firmie posiadamy nowoczesny park maszynowy, który pozwala nam zapewnić wyroby z drutu, które są trwale a także spełniają surowe normy produkowania. Jednocześnie nasza firma jest w stanie zapewnić naszym klientom zarówno sprawną a także terminową obsługę począwszy od produkowania a także dystrybuowania. W naszych fabrykach jesteśmy w stanie zapewnić również wykonanie szerokiego asortymentu wyrobów z drutu.

Gwoździe ciesielskie

Metalurgia S.A. to firma z niemal 150-letnią tradycją i doświadczeniem w produkcji wyrobów metalowych różnego rodzaju. Specjalizuje się w wytwarzaniu drutów, prętów, materiałów spawalniczych, gwoździ i ogrodzeń, a także w świadczeniu usług z zakresu obróbki, cynkowania i przeciągania drutu. 

Nowoczesne i doskonale wyposażone laboratorium zakładowe oferuje dodatkowo usługi z zakresu badań akredytowanych.
 Asortyment firmy obejmuje najwyższej jakości gwoździe ciesielskie o różnych długościach i średnicach trzpienia. 

Są one elektrolitycznie ocynkowane, a dzięki pierścieniowemu trzpieniowi cechują się podwyższonymi parametrami siły wyrywającej. Sprawdzą się znakomicie w skutecznym montażu drewnianych konstrukcji więźby dachowej. Ich użycie zapewnia trwałość i bezpieczeństwo konstrukcji dachu.

Wszystkie gwoździe z oferty firmy Metalurgia spełniają najwyższe normy jakościowe, zarówno polskie (PN-84/M-81000, PN-EN 10230-1), jak i zagraniczne (BS, ASTM, DIN, FF) oraz branżowe (z serii BN/5028). Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, spółka oferuje również wykonanie gwoździ ciesielskich według indywidualnych ustaleń z odbiorcą.
Metalurgia S.A.
Adres:
ul. Świętej Rozalii 10/12
WWW:
Kod:
97-500
E-mail:
metalurgia@metalurgia.pl
Miasto:
Radomsko
Tel. kom.:
+48 44 685 41 66
Wyroby hutnicze
GPS     N: 51° 44' 51"     E: 19° 30' 25"

Jak dojechać do firmy Metalurgia S.A.?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Soldar

Dodano: 10.02.2014
Jako firma Soldar wyspecjalizował się w energii solarnej. Zajmujemy się zaś dokładnie mówiąc instalacjami fotowoltaicznymi. Nasze instalacje cechują się wysokim poziomem oraz bardzo dobrze...
Brak obrazka

Printor

Dodano: 19.06.2014

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowych usługach z zakresu produkcji i montażu elektroniki. Wykonujemy zarówno montaż przewlekany, jak i powierzchniowy. Wszystkie prace wykonujemy we...

Strona Galvanopartners

Galvanopartners

Dodano: 04.06.2014
Galvanopratnert to wysokiej jakości rozwiązania dla zakładów galwanizacyjnych działających w branży jubilerskiej, czy w przemyśle elektrotechnicznych. Firma świadczy usługi z zakresu...