Proszę czekać...
zamknij
Katalog skutecznej promocji firm

Zaistniej w Internecie

Dodanie profilu działalności do Katalogu Skutecznej Promocji Firm z pewnością zwiększy zainteresowanie Twoją witryną internetową i ułatwi dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów!

Szczegółowe dane firmy

Szczegółowe dane firmy w naszym katalogu ułatwiają natychmiastowy kontakt z Twoją firmą w sprawie oferty handlowej. Profil Twojej firmy zaprezentowany jest w przejrzysty i czytelny sposób!

Prosty sposób promocji

Dodając firmę do katalogu zwiększasz szanse na poprawienie widoczności Twojego biznesu w Internecie. Tysiące potencjalnych klientów szukają co dzień w ten sposób atrakcyjnych ofert!

Firmy w kategoriach

Gwoździe budowlane

Strona Metalurgia S.A.

Metalurgia S.A.

Dodano: 23.02.2017
Specjalizujemy się w naszej firmie od wielu lat w realizowaniu wyrobów w postaci drutu. W naszej firmie posiadamy nowoczesny park maszynowy, który pozwala nam zapewnić wyroby z drutu, które są trwale a także spełniają surowe normy produkowania. Jednocześnie nasza firma jest w stanie zapewnić naszym klientom zarówno sprawną a także terminową obsługę począwszy od produkowania a także dystrybuowania. W naszych fabrykach jesteśmy w stanie zapewnić również wykonanie szerokiego asortymentu wyrobów z drutu.

Gwoździe budowlane

Spółka akcyjna Metalurgia S.A. świadczy usługi z zakresu wyrobu elementów metalowych. Mowa tutaj zarówno o wielkich konstrukcjach np. stalowych, jak również produkcji małych elementów niezbędnych w pewnych sektorach życiowych.Doskonałym przykładem prostych, aczkolwiek niezwykle użytecznych narzędzi są gwoździe budowlane. 

Choć konstrukcja gwoździa wydaje się niesamowicie prosta i wcale nie skomplikowana, to proces ich wytwarzania wymaga nie tylko wiedzy z zakresu samych procedur produkcji masowej, ale również odpowiedniego dostosowania stopów metali służących do produkcji np. gwoździ budowlanych. 

Gwoździe budowlane - jak sama nazwa wskazuje - są wykorzystywane w budownictwie. Budownictwo stanowi wymagającą dziedzinę usług. Wykorzystywanie słabych, źle wykonanych gwoździ może być tragiczne w skutkach. Gwoździe odpowiednio wysokiej jakości gwarantują trwałość przez wiele lat, zaś te wyprodukowane w sposób mało profesjonalny z natury są podatne na wpływ czasu, a tym samym na zatracenie swojego przeznaczenia w sposób naturalny. Gwoździe - choć z pozoru wcale nie - są niesamowicie ważnym elementem konstrukcji budowlanych, stąd nie należy podchodzić do ich kwestii małostkowo.

Metalurgia S.A.
Adres:
ul. Świętej Rozalii 10/12
WWW:
Kod:
97-500
E-mail:
metalurgia@metalurgia.pl
Miasto:
Radomsko
Tel. kom.:
+48 44 685 41 66
Wyroby hutnicze
GPS     N: 51° 44' 51"     E: 19° 30' 25"

Jak dojechać do firmy Metalurgia S.A.?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Soldar

Dodano: 10.02.2014
Jako firma Soldar wyspecjalizował się w energii solarnej. Zajmujemy się zaś dokładnie mówiąc instalacjami fotowoltaicznymi. Nasze instalacje cechują się wysokim poziomem oraz bardzo dobrze...
Strona Galvanopartners

Galvanopartners

Dodano: 04.06.2014
Galvanopratnert to wysokiej jakości rozwiązania dla zakładów galwanizacyjnych działających w branży jubilerskiej, czy w przemyśle elektrotechnicznych. Firma świadczy usługi z zakresu...
Brak obrazka

Printor

Dodano: 19.06.2014

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowych usługach z zakresu produkcji i montażu elektroniki. Wykonujemy zarówno montaż przewlekany, jak i powierzchniowy. Wszystkie prace wykonujemy we...