Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atomlodz/domains/polskiefirmy.org/public_html/includes/functions.php on line 614

Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atomlodz/domains/polskiefirmy.org/public_html/includes/functions.php on line 614

Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atomlodz/domains/polskiefirmy.org/public_html/includes/functions.php on line 1066

Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atomlodz/domains/polskiefirmy.org/public_html/includes/functions.php on line 1252
Medycyna - PolskieFirmy.org - katalog polskich firm
Proszę czekać...
zamknij
Katalog skutecznej promocji firm

Zaistniej w Internecie

Dodanie profilu działalności do Katalogu Skutecznej Promocji Firm z pewnością zwiększy zainteresowanie Twoją witryną internetową i ułatwi dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów!

Szczegółowe dane firmy

Szczegółowe dane firmy w naszym katalogu ułatwiają natychmiastowy kontakt z Twoją firmą w sprawie oferty handlowej. Profil Twojej firmy zaprezentowany jest w przejrzysty i czytelny sposób!

Prosty sposób promocji

Dodając firmę do katalogu zwiększasz szanse na poprawienie widoczności Twojego biznesu w Internecie. Tysiące potencjalnych klientów szukają co dzień w ten sposób atrakcyjnych ofert!

Medycyna

Brak obrazka

Laserdent

Dodano: 05.07.2013
Oferowane przez Laserdent usługi stomatologiczne pozwolą Ci na wyleczenie wszelakich problemów z zębami: od borowania próchnicy po leczenie kanałowe. Jesteśmy również w stanie wykonywać zabiegi stomatologii estetycznej. Zatem jeśli chciałbyś pozbyć się pożółkłych zębów albo ukryć diastemę, zapewnimy Ci to. Również specjalizujemy się w implantach zębów, które pozwolą na zregenerowanie utraconego zęba. Skontaktuj się z nami dzisiaj!
Brak obrazka

Mobilne Badania

Dodano: 25.01.2015
Nasza agencja farmamarketingowa Mobilne Badania, to zespół ludzi, którzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważne dla wszystkich ludzi jest odpowiednie dbanie o swoje zdrowie, profilaktyka i przeprowadzanie badań medycznych. W tym celu organizujemy mobilne badania, pokazy i kursy pierwszej pomocy, ale też wiele innych akcje, które pomagają ludziom w uzmysłowieniu sobie, jak ważne jest ich własne podejście do tych kwestii. Mamy na swoim koncie wiele ponad 100 tysięcy przebadanych pacjentów, a także współpracę z ogromną ilością lekarzy, pielęgniarek i farmaceutów.
Strona Salve Medica

Salve Medica

Dodano: 31.03.2020
Przychodnia medyczna Salve Medica to nowoczesna i przyjazna pacjentom placówka, w której można zadbać o zdrowie całej rodziny. Personel składa się z lekarzy specjalistów różnorodnych dziedzin. Można tu wykonać zarówno badania prenatalne i ocenę płodności, jak i zabiegi chirurgiczne, również związane z estetyką. Pacjenci mogą udać się również do specjalistów alergologii, laryngologii czy kardiologii.  Dwie placówki w Polsce, a także wygodny system rejestracji online umożliwia prosty sposób umówienia wizyty. 
Więcej o firmie: Urolog łódź