Proszę czekać...
zamknij
Katalog skutecznej promocji firm

Zaistniej w Internecie

Dodanie profilu działalności do Katalogu Skutecznej Promocji Firm z pewnością zwiększy zainteresowanie Twoją witryną internetową i ułatwi dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów!

Szczegółowe dane firmy

Szczegółowe dane firmy w naszym katalogu ułatwiają natychmiastowy kontakt z Twoją firmą w sprawie oferty handlowej. Profil Twojej firmy zaprezentowany jest w przejrzysty i czytelny sposób!

Prosty sposób promocji

Dodając firmę do katalogu zwiększasz szanse na poprawienie widoczności Twojego biznesu w Internecie. Tysiące potencjalnych klientów szukają co dzień w ten sposób atrakcyjnych ofert!

Medycyna

Brak obrazka

Laserdent

Dodano: 05.07.2013
Oferowane przez Laserdent usługi stomatologiczne pozwolą Ci na wyleczenie wszelakich problemów z zębami: od borowania próchnicy po leczenie kanałowe. Jesteśmy również w stanie wykonywać zabiegi stomatologii estetycznej. Zatem jeśli chciałbyś pozbyć się pożółkłych zębów albo ukryć diastemę, zapewnimy Ci to. Również specjalizujemy się w implantach zębów, które pozwolą na zregenerowanie utraconego zęba. Skontaktuj się z nami dzisiaj!
Brak obrazka

Mobilne Badania

Dodano: 25.01.2015
Nasza agencja farmamarketingowa Mobilne Badania, to zespół ludzi, którzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważne dla wszystkich ludzi jest odpowiednie dbanie o swoje zdrowie, profilaktyka i przeprowadzanie badań medycznych. W tym celu organizujemy mobilne badania, pokazy i kursy pierwszej pomocy, ale też wiele innych akcje, które pomagają ludziom w uzmysłowieniu sobie, jak ważne jest ich własne podejście do tych kwestii. Mamy na swoim koncie wiele ponad 100 tysięcy przebadanych pacjentów, a także współpracę z ogromną ilością lekarzy, pielęgniarek i farmaceutów.
Brak obrazka

ProClinic Dental

Dodano: 28.08.2016
W ramach oferty naszej klinki dentystycznej jesteśmy w stanie zapewnić zarówno skuteczne a także bezpieczne leczenie w ramach takich dziedzin dentystycznych jak stomatologia zachowawcza a także estetyczna. Nasza klinika posiada zarówno zespół doświadczonych specjalistów a jednocześnie nowoczesny sprzęt zarówno zabiegowy a także diagnostyczny, co znów pozwala nam zapewnić wykonanie poszczególnych zabiegów najnowszymi metodami dentystycznymi, co pozwala nam zapewnić zarówno skuteczność a także bezpieczeństwo.