Proszę czekać...
zamknij
Katalog skutecznej promocji firm

Zaistniej w Internecie

Dodanie profilu działalności do Katalogu Skutecznej Promocji Firm z pewnością zwiększy zainteresowanie Twoją witryną internetową i ułatwi dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów!

Szczegółowe dane firmy

Szczegółowe dane firmy w naszym katalogu ułatwiają natychmiastowy kontakt z Twoją firmą w sprawie oferty handlowej. Profil Twojej firmy zaprezentowany jest w przejrzysty i czytelny sposób!

Prosty sposób promocji

Dodając firmę do katalogu zwiększasz szanse na poprawienie widoczności Twojego biznesu w Internecie. Tysiące potencjalnych klientów szukają co dzień w ten sposób atrakcyjnych ofert!

Rolety rzymskie w łodzi - tylko od medea.net!

Brak obrazka

medea.net.pl

Dodano: 05.10.2018
W ramach oferty naszej firmy jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom wysokiej jakości wyroby, które dostępne są w naszej firmie w ramach bardzo szerokiego zakresu odmian zarówno w zakresie konstrukcji a jednocześnie w zakresie kolorystyki. Posiadamy doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić naszym klientom również dostarczenie wyrobów w pełni dopasowanych do miejsca montowania, czyli zarówno do okien jak też elewacji budynków. Dostarczamy naszym klientom miedzy innymi rolety rzymskie, rolety materiałowe, żaluzje.

Rolety rzymskie łódź

Przedsiębiorstwo Madea zajmuje się dystrybucją rolety rzymskich, żaluzji, zasłon oraz markiz i moskitier. Firma działa na polskim rynku od 16, zdobywając doświadczenie i zadowolonych klientów. Madea posiada siedzibę na terenie Łodzi.

Nowoczesne i trwałe materiały

Rolety rzymskie coraz częściej są wybierane jako alternatywa dla tradycyjnych zasłon i klasycznych firanek. Dzięki zastosowaniu rolet rzymskich możliwe jest uzyskanie estetycznego efektu oraz niepowtarzalnego klimatu we wnętrzu. Skuteczna ochrona przez słońcem i prywatność, którą zapewniają rolety rzymskie łączy się z funkcjonalnością. Montaż rolet rzymskich odbywa się przy pomocy rzepy, a mechanizm wystarczy zamocować do sufitu bądź ściany. Możliwe jest zdjęcie rolety do wyczyszczenia, co jest kolejną zaletą. Firma Madea oferuje:http://medea.net.pl/rolety-rzymskie/rolety-rzymskie,prod,12,23.php różne warianty kolorystyczne swoich rolet rzymskich, zatem będą pasować do każdego sytlu oraz kolorystyki pomieszczenia .
"MEDEA" P.P.H.U. URSZULA ZIMOŃ
Adres:
ul. Kopernika 53A
Kod:
90-552
E-mail:
medea@medea.net.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
636 15 03

Jak dojechać do firmy medea.net.pl?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Sembella

Dodano: 09.08.2015
Materace, jakie można dobrać pod względem rozmiaru i gatunku wykonania ma do zaoferowania firma Sembella, która funkcjonuje w branży od wielu lat, stale poszerzając swój asortyment. Zakup...
Strona Deante

Deante

Dodano: 12.12.2016
Nowoczesne i ponadczasowe wyposażenie do kuchni i łazienki wzbudza w nas duże zainteresowanie. Będzie ono wysokie, gdy zwrócimy uwagę na ofertę firmy, której działalność jest bardzo...
Strona Villadecor

Villadecor

Dodano: 08.01.2015
Villa Decor to nie tylko sklep tradycyjny, ale także sklep internetowy który w swojej ofercie posiada wszystko to co znajduje się w tradycyjnej sprzedaży. Zajmujemy się sprzedażą dodatków w...