Proszę czekać...
zamknij
Katalog skutecznej promocji firm

Zaistniej w Internecie

Dodanie profilu działalności do Katalogu Skutecznej Promocji Firm z pewnością zwiększy zainteresowanie Twoją witryną internetową i ułatwi dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów!

Szczegółowe dane firmy

Szczegółowe dane firmy w naszym katalogu ułatwiają natychmiastowy kontakt z Twoją firmą w sprawie oferty handlowej. Profil Twojej firmy zaprezentowany jest w przejrzysty i czytelny sposób!

Prosty sposób promocji

Dodając firmę do katalogu zwiększasz szanse na poprawienie widoczności Twojego biznesu w Internecie. Tysiące potencjalnych klientów szukają co dzień w ten sposób atrakcyjnych ofert!

Firmy w kategoriach

Rolety dzień noc - sprawdź ofertę Medea.net

Brak obrazka

medea.net.pl

Dodano: 05.10.2018
W ramach oferty naszej firmy jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom wysokiej jakości wyroby, które dostępne są w naszej firmie w ramach bardzo szerokiego zakresu odmian zarówno w zakresie konstrukcji a jednocześnie w zakresie kolorystyki. Posiadamy doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić naszym klientom również dostarczenie wyrobów w pełni dopasowanych do miejsca montowania, czyli zarówno do okien jak też elewacji budynków. Dostarczamy naszym klientom miedzy innymi rolety rzymskie, rolety materiałowe, żaluzje.

Rolety dzień - noc

Kilkanaście lat działalności – to robi wrażenie. Od 16 lat firma Medea zajmuje się sprzedażą i montażem osłon okiennych. W ofercie są żaluzje, rolety i inne osłony dla okna. Ważną częścią asortymentu są rolety dzień-noc. Warto zajrzeć do salonu firmowego w Łodzi, by znaleźć coś, co upiększy okno i będzie najbardziej praktyczne.

Największa funkcjonalość

Pod względem praktycznym rolety typu zebra, czyli właśnie dzień-noc, to jeden z najlepszych wyborów. Mają podobną funkcjonalność jak żaluzje, ale wykonane są z materiału. Zastępują firanki i zasłony. Rolety dzień-noc wykonane są z dwóch fragmentów tkanin w paski. Każda tkanina to naprzemiennie ułożone paski zaciemniające i prześwitujące. Odpowiednio je ustawiając, można uzyskać efekt zaciemnienia, jak przy typowej rolecie. W ustawieniu dziennym roleta dzień noc zapewnia dużą ilość światła słonecznego. Tę ilość można regulować poprzez zmianę położenia tkanin tworzących roletę. Prócz tego, rolety dzień noc, jak i inne podobne osłony okienne, można całkowicie unieść do góry.Do wyboru są różne barwy tkanin oraz innych elementów tworzących roletę. Można mieć kasetę i prowadnice w kolorze ramy okiennej. Wybierać można także rodzaj rolety dzień-noc. Może być ona wolnowisząca albo w kasecie i w prowadnicach. W firmie Medea:http://medea.net.pl/rolety-dzien-noc.php zamówić też można roletę montowaną do ściany i do sufitu.
"MEDEA" P.P.H.U. URSZULA ZIMOŃ
Adres:
ul. Kopernika 53A
Kod:
90-552
E-mail:
medea@medea.net.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
636 15 03

Jak dojechać do firmy medea.net.pl?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Sembella

Dodano: 09.08.2015
Materace, jakie można dobrać pod względem rozmiaru i gatunku wykonania ma do zaoferowania firma Sembella, która funkcjonuje w branży od wielu lat, stale poszerzając swój asortyment. Zakup...
Strona Deante

Deante

Dodano: 12.12.2016
Nowoczesne i ponadczasowe wyposażenie do kuchni i łazienki wzbudza w nas duże zainteresowanie. Będzie ono wysokie, gdy zwrócimy uwagę na ofertę firmy, której działalność jest bardzo...
Strona Villadecor

Villadecor

Dodano: 08.01.2015
Villa Decor to nie tylko sklep tradycyjny, ale także sklep internetowy który w swojej ofercie posiada wszystko to co znajduje się w tradycyjnej sprzedaży. Zajmujemy się sprzedażą dodatków w...