Proszę czekać...
zamknij
Katalog skutecznej promocji firm

Zaistniej w Internecie

Dodanie profilu działalności do Katalogu Skutecznej Promocji Firm z pewnością zwiększy zainteresowanie Twoją witryną internetową i ułatwi dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów!

Szczegółowe dane firmy

Szczegółowe dane firmy w naszym katalogu ułatwiają natychmiastowy kontakt z Twoją firmą w sprawie oferty handlowej. Profil Twojej firmy zaprezentowany jest w przejrzysty i czytelny sposób!

Prosty sposób promocji

Dodając firmę do katalogu zwiększasz szanse na poprawienie widoczności Twojego biznesu w Internecie. Tysiące potencjalnych klientów szukają co dzień w ten sposób atrakcyjnych ofert!

Firmy w kategoriach

Medea plisy - największa oferta!

Brak obrazka

medea.net.pl

Dodano: 05.10.2018
W ramach oferty naszej firmy jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom wysokiej jakości wyroby, które dostępne są w naszej firmie w ramach bardzo szerokiego zakresu odmian zarówno w zakresie konstrukcji a jednocześnie w zakresie kolorystyki. Posiadamy doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić naszym klientom również dostarczenie wyrobów w pełni dopasowanych do miejsca montowania, czyli zarówno do okien jak też elewacji budynków. Dostarczamy naszym klientom miedzy innymi rolety rzymskie, rolety materiałowe, żaluzje.
Więcej o firmie: Plisy

Plisy

Firma Medea, od 16 lat zajmuje się produkcją rolet i żaluzji okiennych. W ciągu tego czasu zrealizowano ponad 15 tysięcy zamówień zarówno dla osób prywatnych jak też instytucji. Obszar ich działania obejmuje głównie Łódź i okolice, co pokazuje jakim zaufaniem darzą ich klienci.

Wielu nam zaufało!


Statystycznie wychodzi, że ich produkty zasłaniają okna, w co 11 budynku na terenie Łodzi. Oferta firmy jest bardzo bogata, produkty przeglądać możemy zarówno za pośrednictwem strony firmy lub w salonie firmowym ( Łódź, Kopernika 53a).Plisy Madea to bardzo ciekawe zarówno pod względem estetycznym jak też praktycznym. Są to pewnego rodzaju rolety składanej w harmonijkę.

Materiały najwyższej jakości


Wykonane są z materiału, który jest odporny na brudzenie oraz zagniecenia. Plisy są bardzo lekkie, dzięki czemu można zamieścić ja w dowolnym oknie, także dachowym.Plisy firmy Madea charakteryzują się bardzo wysoką jakością. Na bazie swojego wieloletniego doświadczenia producent opracował produkt, który spełni wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Oferta plis Firmy Madea:http://medea.net.pl/plisy.php  jest bardzo szeroka, znajdziemy tam między innymi Plisy Standardowe, Plisy Duo- Honey Comb, a także Plisy Dachowe.
"MEDEA" P.P.H.U. URSZULA ZIMOŃ
Adres:
ul. Kopernika 53A
Kod:
90-552
E-mail:
medea@medea.net.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
636 15 03

Jak dojechać do firmy medea.net.pl?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Sembella

Dodano: 09.08.2015
Materace, jakie można dobrać pod względem rozmiaru i gatunku wykonania ma do zaoferowania firma Sembella, która funkcjonuje w branży od wielu lat, stale poszerzając swój asortyment. Zakup...
Strona Villadecor

Villadecor

Dodano: 08.01.2015
Villa Decor to nie tylko sklep tradycyjny, ale także sklep internetowy który w swojej ofercie posiada wszystko to co znajduje się w tradycyjnej sprzedaży. Zajmujemy się sprzedażą dodatków w...
Strona Deante

Deante

Dodano: 12.12.2016
Nowoczesne i ponadczasowe wyposażenie do kuchni i łazienki wzbudza w nas duże zainteresowanie. Będzie ono wysokie, gdy zwrócimy uwagę na ofertę firmy, której działalność jest bardzo...