Proszę czekać...
zamknij
Katalog skutecznej promocji firm

Zaistniej w Internecie

Dodanie profilu działalności do Katalogu Skutecznej Promocji Firm z pewnością zwiększy zainteresowanie Twoją witryną internetową i ułatwi dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów!

Szczegółowe dane firmy

Szczegółowe dane firmy w naszym katalogu ułatwiają natychmiastowy kontakt z Twoją firmą w sprawie oferty handlowej. Profil Twojej firmy zaprezentowany jest w przejrzysty i czytelny sposób!

Prosty sposób promocji

Dodając firmę do katalogu zwiększasz szanse na poprawienie widoczności Twojego biznesu w Internecie. Tysiące potencjalnych klientów szukają co dzień w ten sposób atrakcyjnych ofert!

Medea plisy - największa oferta!

Brak obrazka

medea.net.pl

Dodano: 05.10.2018
W ramach oferty naszej firmy jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom wysokiej jakości wyroby, które dostępne są w naszej firmie w ramach bardzo szerokiego zakresu odmian zarówno w zakresie konstrukcji a jednocześnie w zakresie kolorystyki. Posiadamy doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić naszym klientom również dostarczenie wyrobów w pełni dopasowanych do miejsca montowania, czyli zarówno do okien jak też elewacji budynków. Dostarczamy naszym klientom miedzy innymi rolety rzymskie, rolety materiałowe, żaluzje.

Plisy

Firma Medea, od 16 lat zajmuje się produkcją rolet i żaluzji okiennych. W ciągu tego czasu zrealizowano ponad 15 tysięcy zamówień zarówno dla osób prywatnych jak też instytucji. Obszar ich działania obejmuje głównie Łódź i okolice, co pokazuje jakim zaufaniem darzą ich klienci.

Wielu nam zaufało!


Statystycznie wychodzi, że ich produkty zasłaniają okna, w co 11 budynku na terenie Łodzi. Oferta firmy jest bardzo bogata, produkty przeglądać możemy zarówno za pośrednictwem strony firmy lub w salonie firmowym ( Łódź, Kopernika 53a).Plisy Madea to bardzo ciekawe zarówno pod względem estetycznym jak też praktycznym. Są to pewnego rodzaju rolety składanej w harmonijkę.

Materiały najwyższej jakości


Wykonane są z materiału, który jest odporny na brudzenie oraz zagniecenia. Plisy są bardzo lekkie, dzięki czemu można zamieścić ja w dowolnym oknie, także dachowym.Plisy firmy Madea charakteryzują się bardzo wysoką jakością. Na bazie swojego wieloletniego doświadczenia producent opracował produkt, który spełni wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Oferta plis Firmy Madea:http://medea.net.pl/plisy.php  jest bardzo szeroka, znajdziemy tam między innymi Plisy Standardowe, Plisy Duo- Honey Comb, a także Plisy Dachowe.
"MEDEA" P.P.H.U. URSZULA ZIMOŃ
Adres:
ul. Kopernika 53A
Kod:
90-552
E-mail:
medea@medea.net.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
636 15 03

Jak dojechać do firmy medea.net.pl?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Deante

Deante

Dodano: 12.12.2016
Nowoczesne i ponadczasowe wyposażenie do kuchni i łazienki wzbudza w nas duże zainteresowanie. Będzie ono wysokie, gdy zwrócimy uwagę na ofertę firmy, której działalność jest bardzo...
Brak obrazka

Sembella

Dodano: 09.08.2015
Materace, jakie można dobrać pod względem rozmiaru i gatunku wykonania ma do zaoferowania firma Sembella, która funkcjonuje w branży od wielu lat, stale poszerzając swój asortyment. Zakup...
Strona Villadecor

Villadecor

Dodano: 08.01.2015
Villa Decor to nie tylko sklep tradycyjny, ale także sklep internetowy który w swojej ofercie posiada wszystko to co znajduje się w tradycyjnej sprzedaży. Zajmujemy się sprzedażą dodatków w...