Proszę czekać...
zamknij
Katalog skutecznej promocji firm

Zaistniej w Internecie

Dodanie profilu działalności do Katalogu Skutecznej Promocji Firm z pewnością zwiększy zainteresowanie Twoją witryną internetową i ułatwi dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów!

Szczegółowe dane firmy

Szczegółowe dane firmy w naszym katalogu ułatwiają natychmiastowy kontakt z Twoją firmą w sprawie oferty handlowej. Profil Twojej firmy zaprezentowany jest w przejrzysty i czytelny sposób!

Prosty sposób promocji

Dodając firmę do katalogu zwiększasz szanse na poprawienie widoczności Twojego biznesu w Internecie. Tysiące potencjalnych klientów szukają co dzień w ten sposób atrakcyjnych ofert!

Moskitiery łódź - najlepsza oferta od Medea.net

Brak obrazka

medea.net.pl

Dodano: 05.10.2018
W ramach oferty naszej firmy jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom wysokiej jakości wyroby, które dostępne są w naszej firmie w ramach bardzo szerokiego zakresu odmian zarówno w zakresie konstrukcji a jednocześnie w zakresie kolorystyki. Posiadamy doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić naszym klientom również dostarczenie wyrobów w pełni dopasowanych do miejsca montowania, czyli zarówno do okien jak też elewacji budynków. Dostarczamy naszym klientom miedzy innymi rolety rzymskie, rolety materiałowe, żaluzje.

Moskitiery łódź

Firma Medea z Łodzi jest obecna na rynkach lokalnych i nie tylko, od 16 lat. Specjalizuje się w dbaniu o wygląd i użyteczność naszych okien. Domenom firmy są rolety, plisy, żaluzje, zasłony, moskitiery, markizy i inne osłony okienne. Głównymi cechami kontaktów z klientami jest słowność, terminowość i jakość.

Moskitiery łódź

Moskitiery to funkcjonalne i estetyczne osłony na drzwi i okna, wykonane z grubej siatki, która chroni wnętrze budynku przed komarami. Moskitiera produkowana jest z włókna węglowego odpornego na warunki atmosferyczne i uszkodzenia.

Bogata oferta

  • Moskitiery ramkowe – przeznaczone do montażu okiennego. Obrotowe uchwyty zapewniają szybki montaż i demontaż.
  • Moskitiery drzwiowe – montowane głównie w drzwiach balkonowych. Posiadają uchwyt otwierający, magnez do zamykania, uszczelkę. Możliwość montażu samozamykacza.
  • Moskitiery rolowane – do drzwi i okien. Siatkę rozwija się i zwija z kasety.
  • Moskitiery przesuwne - skrzydła moskitiery przesuwa są na górnej i dolnej prowadnicy.
  • Moskitiery rolowane - posiadają system płynnego przesuwania i mogą otwierać się w różnych kierunkach.
Aluminiowe elementy pozwalają na wybór każdego potrzebnego koloru. Pełną ofertę znajdziecie pod adresem:http://medea.net.pl/moskitiery.php
"MEDEA" P.P.H.U. URSZULA ZIMOŃ
Adres:
ul. Kopernika 53A
Kod:
90-552
E-mail:
medea@medea.net.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
636 15 03

Jak dojechać do firmy medea.net.pl?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Villadecor

Villadecor

Dodano: 08.01.2015
Villa Decor to nie tylko sklep tradycyjny, ale także sklep internetowy który w swojej ofercie posiada wszystko to co znajduje się w tradycyjnej sprzedaży. Zajmujemy się sprzedażą dodatków w...
Brak obrazka

Sembella

Dodano: 09.08.2015
Materace, jakie można dobrać pod względem rozmiaru i gatunku wykonania ma do zaoferowania firma Sembella, która funkcjonuje w branży od wielu lat, stale poszerzając swój asortyment. Zakup...
Strona Deante

Deante

Dodano: 12.12.2016
Nowoczesne i ponadczasowe wyposażenie do kuchni i łazienki wzbudza w nas duże zainteresowanie. Będzie ono wysokie, gdy zwrócimy uwagę na ofertę firmy, której działalność jest bardzo...