Proszę czekać...
zamknij
Katalog skutecznej promocji firm

Zaistniej w Internecie

Dodanie profilu działalności do Katalogu Skutecznej Promocji Firm z pewnością zwiększy zainteresowanie Twoją witryną internetową i ułatwi dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów!

Szczegółowe dane firmy

Szczegółowe dane firmy w naszym katalogu ułatwiają natychmiastowy kontakt z Twoją firmą w sprawie oferty handlowej. Profil Twojej firmy zaprezentowany jest w przejrzysty i czytelny sposób!

Prosty sposób promocji

Dodając firmę do katalogu zwiększasz szanse na poprawienie widoczności Twojego biznesu w Internecie. Tysiące potencjalnych klientów szukają co dzień w ten sposób atrakcyjnych ofert!

Firmy w kategoriach

Zagraniczne spływy kajakowe z M-Canoe

Strona M-Canoe

M-Canoe

Dodano: 22.06.2018
M - CANOE to firma z ośmioletnim doświadczeniem w organizacji spływów kajakowych poza granicami kraju. Oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych- pasjonatów ekstremalnych sportów oraz klientów biznesowych, którzy oczekują niecodziennego zjazdu integracyjnego czy nagrody motywacyjnej dla pracownika. Pomysł biznesu powstał z prawdziwej pasji i potrzeby przełożenia hobby na aktywność zawodową. M- Canoe to niezależność, emocje i autentyczność, zamknięte w fantastycznej przygodzie wodnej. 

Spływy kajakowe za granicą

M-Canoe zajmuje się organizacją zaawansowanych spływów kajakowych za granicą dla prawdziwych pasjonatów wodnych sportów. Nieprawdopodobne emocje oraz prawdziwie piękne otoczenie przyrody gwarantowane. Całości pilnują wykwalifikowani instruktorzy, którzy czuwają nad przebiegiem spływu i zapewniają bezpieczną, niepozbawioną wrażeń przygodę.

Pierwszą propozycją są spływy górskie, zapewniające ogrom doznań i niespodziewanych wrażeń. Spływ przewidziany jest dla osób początkujących, nieposiadających umiejętności w zakresie profesjonalnych wypraw. Można również podjąć kurs przygotowujący do zwiększenia samodzielności na wodzie na wyższym poziomie. Wszystko odbywa się w urokliwym miejscu.

Drugą propozycją są spływy morskie. Wyprawa nie odbywa się jednak wzdłuż przewidywalnego Morza Bałtyckiego, lecz Adriatyckiego. Najlepszym do tego miejscem jest urokliwa Chorwacja. Spływ zorganizowany jest w miejscu oddalonym od zatłoczonych przez turystów plaż, dzięki czemu wyprawą można się delektować z dala od gwaru.

 
M-Canoe
Adres:
Przepiórcza 35B/8
WWW:
Kod:
60-162
E-mail:
biuro@m-canoe.pl
Miasto:
Poznań
Telefon:
661 63 35 60

Jak dojechać do firmy M-Canoe?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Inwemer Agencja Pracy Tymczasowej

Inwemer Agencja Pracy Tymczasowej

Dodano: 03.02.2014
Agencja pracy tymczasowej określająca się nazwą Inwemer, działa na rynku od długich lat. Czas ten w zupełności wystarczył do poszerzenia swoich umiejętności i wiedzy, co pozwoliło nie...
Więcej o firmie: Wynajem pracowników
Brak obrazka

Posterclub

Dodano: 08.06.2016
Firma Posterclub daje każdemu z klientów bardzo ciekawe możliwości rozwijania swoich zainteresowań plastycznych. Bogata oferta pełna takich dodatków jak artykuły kreślarskie, pędzle panele...
Brak obrazka

ProClinic Dental

Dodano: 28.08.2016
W ramach oferty naszej klinki dentystycznej jesteśmy w stanie zapewnić zarówno skuteczne a także bezpieczne leczenie w ramach takich dziedzin dentystycznych jak stomatologia zachowawcza a także...
Strona ButyXL

ButyXL

Dodano: 17.07.2013
Niebywale atrakcyjna i innowacyjne oferta sklepu butyxl.pl, to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które z uwagi na duży numer noszonych butów mają problem z ich zakupem  w...
Więcej o firmie: Duże rozmiary obuwia, Duże buty