Proszę czekać...
zamknij
Katalog skutecznej promocji firm

Zaistniej w Internecie

Dodanie profilu działalności do Katalogu Skutecznej Promocji Firm z pewnością zwiększy zainteresowanie Twoją witryną internetową i ułatwi dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów!

Szczegółowe dane firmy

Szczegółowe dane firmy w naszym katalogu ułatwiają natychmiastowy kontakt z Twoją firmą w sprawie oferty handlowej. Profil Twojej firmy zaprezentowany jest w przejrzysty i czytelny sposób!

Prosty sposób promocji

Dodając firmę do katalogu zwiększasz szanse na poprawienie widoczności Twojego biznesu w Internecie. Tysiące potencjalnych klientów szukają co dzień w ten sposób atrakcyjnych ofert!

Firmy w kategoriach

Rafting Soca

Strona M-Canoe

M-Canoe

Dodano: 22.06.2018
M - CANOE to firma z ośmioletnim doświadczeniem w organizacji spływów kajakowych poza granicami kraju. Oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych- pasjonatów ekstremalnych sportów oraz klientów biznesowych, którzy oczekują niecodziennego zjazdu integracyjnego czy nagrody motywacyjnej dla pracownika. Pomysł biznesu powstał z prawdziwej pasji i potrzeby przełożenia hobby na aktywność zawodową. M- Canoe to niezależność, emocje i autentyczność, zamknięte w fantastycznej przygodzie wodnej. 
Więcej o firmie: Kajaki górskie, Rafting soca

Rafting soca

M-canoe.pl to strona internetowa, przeznaczona dla osób kochających sporty ekstremalne. Jej założyciele od ośmiu lat organizują kilkudniowe wyprawy w malownicze zakątki Europy, podczas których odbywają się spływy pontonowe, kajakowe, a także kanioning i via ferraty. Dzięki zatrudnianiu doświadczonych instruktorów, wszystkie wyprawy organizowane przez m-canoe cechuje profesjonalizm.

Osoby, które chciałyby spróbować swych sił w sportach ekstremalnych powinny wybrać rafting soca. Podczas siedmiodniowej wyprawy do Słowenii uczestnicy będą pieszo pokonywać piękne górskie szlaki oraz uprawiać rafting, czyli spływ pontonowy malowniczą rzeką Soca. Wyjazd organizowany jest w niewielkich, kilkunastoosobowych grupach, a spływy odbywają się w dwu lub trzyosobowych pontonach. 

Rafting soca (http://www.m-canoe.pl/rafting) to wyprawa, z której skorzystać może każda, żądna przygód osoba.

Doświadczenie oraz pasja w organizowaniu tego rodzaju wypraw sprawiają, że oferta m-canoe.pl jest ciekawa i godna zaufania. O wysokim poziomie imprez świadczą liczne komentarze zachwyconych klientów.
M-Canoe
Adres:
Przepiórcza 35B/8
WWW:
Kod:
60-162
E-mail:
biuro@m-canoe.pl
Miasto:
Poznań
Telefon:
661 63 35 60

Jak dojechać do firmy M-Canoe?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Smmash

Smmash

Dodano: 24.05.2018
SMMASH to firma zajmująca się produkcją wysokiej klasy odzieży przeznaczonej głównie dla profesjonalnych zawodników uprawiających takie sporty walki jak mma, czy muay thai. W naszym sklepie...
Brak obrazka

medea.net.pl

Dodano: 05.10.2018
W ramach oferty naszej firmy jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom wysokiej jakości wyroby, które dostępne są w naszej firmie w ramach bardzo szerokiego zakresu odmian zarówno w zakresie...
Brak obrazka

Pielęgnacja Zieleni

Dodano: 29.07.2016

1. Więcej o firmie: Przycinanie drzew, Koszenie traw

Brak obrazka

Auto szkoła M Bajon

Dodano: 07.07.2016
Od wielu lat nasza szkoła nauki jazdy działa na rynku. Doświadczenie, które posiadamy na rynku pozwala nam zapewnić naszym klientom wykonanie nauki zarówno dopasowanej do oczekiwań naszych...