Proszę czekać...
zamknij
Katalog skutecznej promocji firm

Zaistniej w Internecie

Dodanie profilu działalności do Katalogu Skutecznej Promocji Firm z pewnością zwiększy zainteresowanie Twoją witryną internetową i ułatwi dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów!

Szczegółowe dane firmy

Szczegółowe dane firmy w naszym katalogu ułatwiają natychmiastowy kontakt z Twoją firmą w sprawie oferty handlowej. Profil Twojej firmy zaprezentowany jest w przejrzysty i czytelny sposób!

Prosty sposób promocji

Dodając firmę do katalogu zwiększasz szanse na poprawienie widoczności Twojego biznesu w Internecie. Tysiące potencjalnych klientów szukają co dzień w ten sposób atrakcyjnych ofert!

Firmy w kategoriach

Rafting Soca

Strona M-Canoe

M-Canoe

Dodano: 22.06.2018
M - CANOE to firma z ośmioletnim doświadczeniem w organizacji spływów kajakowych poza granicami kraju. Oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych- pasjonatów ekstremalnych sportów oraz klientów biznesowych, którzy oczekują niecodziennego zjazdu integracyjnego czy nagrody motywacyjnej dla pracownika. Pomysł biznesu powstał z prawdziwej pasji i potrzeby przełożenia hobby na aktywność zawodową. M- Canoe to niezależność, emocje i autentyczność, zamknięte w fantastycznej przygodzie wodnej. 

Rafting soca

M-canoe.pl to strona internetowa, przeznaczona dla osób kochających sporty ekstremalne. Jej założyciele od ośmiu lat organizują kilkudniowe wyprawy w malownicze zakątki Europy, podczas których odbywają się spływy pontonowe, kajakowe, a także kanioning i via ferraty. Dzięki zatrudnianiu doświadczonych instruktorów, wszystkie wyprawy organizowane przez m-canoe cechuje profesjonalizm.

Osoby, które chciałyby spróbować swych sił w sportach ekstremalnych powinny wybrać rafting soca. Podczas siedmiodniowej wyprawy do Słowenii uczestnicy będą pieszo pokonywać piękne górskie szlaki oraz uprawiać rafting, czyli spływ pontonowy malowniczą rzeką Soca. Wyjazd organizowany jest w niewielkich, kilkunastoosobowych grupach, a spływy odbywają się w dwu lub trzyosobowych pontonach. 

Rafting soca (http://www.m-canoe.pl/rafting) to wyprawa, z której skorzystać może każda, żądna przygód osoba.

Doświadczenie oraz pasja w organizowaniu tego rodzaju wypraw sprawiają, że oferta m-canoe.pl jest ciekawa i godna zaufania. O wysokim poziomie imprez świadczą liczne komentarze zachwyconych klientów.
M-Canoe
Adres:
Przepiórcza 35B/8
WWW:
Kod:
60-162
E-mail:
biuro@m-canoe.pl
Miasto:
Poznań
Telefon:
661 63 35 60

Jak dojechać do firmy M-Canoe?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Pulako

Pulako

Dodano: 14.01.2015
W tej firmie zauważysz profesjonalizm związany z kładzeniem posadzek przemysłowych. Sama działalność jest prowadzona od prawie 20 lat. To poświadcza, że firma zdobyła poparcie klientów w...
Brak obrazka

PLEuropa

Dodano: 10.03.2016
Główną wizją, jaką kieruje się PL Europa, jest stu procentowa satysfakcja klientów, którzy potrzebują pomocy w zarządzaniu sprawami finansowymi firmy. Zaangażowanie oraz indywidualne...
Strona ButyXL

ButyXL

Dodano: 17.07.2013
Niebywale atrakcyjna i innowacyjne oferta sklepu butyxl.pl, to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które z uwagi na duży numer noszonych butów mają problem z ich zakupem  w...
Więcej o firmie: Duże rozmiary obuwia, Duże buty
Brak obrazka

www.gufisklep.pl

Dodano: 01.01.2017
W naszej firmie specjalizujemy się od wielu lat w realizowaniu sprzedaży szerokiego asortymentu wyrobów dla dzieci. doświadczenie naszej firmy na rynku pozwala nam zapewnić wyroby, które są...