Proszę czekać...
zamknij
Katalog skutecznej promocji firm

Zaistniej w Internecie

Dodanie profilu działalności do Katalogu Skutecznej Promocji Firm z pewnością zwiększy zainteresowanie Twoją witryną internetową i ułatwi dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów!

Szczegółowe dane firmy

Szczegółowe dane firmy w naszym katalogu ułatwiają natychmiastowy kontakt z Twoją firmą w sprawie oferty handlowej. Profil Twojej firmy zaprezentowany jest w przejrzysty i czytelny sposób!

Prosty sposób promocji

Dodając firmę do katalogu zwiększasz szanse na poprawienie widoczności Twojego biznesu w Internecie. Tysiące potencjalnych klientów szukają co dzień w ten sposób atrakcyjnych ofert!

Firmy w kategoriach

Kajaki górskie

Strona M-Canoe

M-Canoe

Dodano: 22.06.2018
M - CANOE to firma z ośmioletnim doświadczeniem w organizacji spływów kajakowych poza granicami kraju. Oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych- pasjonatów ekstremalnych sportów oraz klientów biznesowych, którzy oczekują niecodziennego zjazdu integracyjnego czy nagrody motywacyjnej dla pracownika. Pomysł biznesu powstał z prawdziwej pasji i potrzeby przełożenia hobby na aktywność zawodową. M- Canoe to niezależność, emocje i autentyczność, zamknięte w fantastycznej przygodzie wodnej. 
Więcej o firmie: Kajaki górskie, Rafting soca

Kajaki górskie

Firma m-canoe.pl zajmuje się organizacją spływów kajakowych za granicą, które są niezwykłą przygodą. Zespół profesjonalistów, specjalnie wyszkolonych instruktorów zapewnia świetną obsługę. Wyjazdy odbywają się między innymi do Chorwacji, Austrii czy Słowenii. Oferta firmy obejmuje spływy kajakowe oraz rafting, kannoning i via ferraty.

Z zespołem m-canoe.pl wiąże się niesamowita wiedza na temat kajakarstwa, a organizowane wyjazdy są niepowtarzalnym przeżyciem. W ofercie firmy dostępne są spływy kajakowe dla grup wielkości od 10 do 25 osób, zatem atmosfera jest bardzo kameralna. Kajaki górskie (http://www.m-canoe.pl/kajaki) charakteryzują się jednoosobowymi kajakami z polietylenu. Taka wyprawa to prawdziwe wyzwanie. Trasa spływu ma poziom trudności WW II.

Wyjazdy z m-canoe.pl zapewniają pełne bezpieczeństwo swoich uczestników. Obecność wykwalifikowanej kadry, w tym instruktorów TOPR daje maksymalne poczucie bezpieczeństwa i pozwala na relaks oraz całkowite poświęcenie się spływowi.
M-Canoe
Adres:
Przepiórcza 35B/8
Kod:
60-162
E-mail:
biuro@m-canoe.pl
Miasto:
Poznań
Telefon:
661 63 35 60

Jak dojechać do firmy M-Canoe?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Proclinic

Dodano: 03.04.2016
W naszym centrum medycznym, które działa na terenie Wrocławia jesteśmy w stanie zapewnić naszym pacjentom wykonanie szerokiego zakresu usług medycznych z takich dziedzin jak między innymi...
Brak obrazka

Alpako

Dodano: 14.06.2016

Alpako to pewność nabycia wytrzymałych i graficznie doskonałych materiałów samoprzylepnych, przydatnych podczas zabezpieczania ważnych przesyłek, opakowań, innych powierzchni. Możecie...

Brak obrazka

Laser DeLux Kosmetyka Laserowa Salon w Warszawie

Dodano: 06.05.2016
Działalność naszych salonów, które funkcjonują w największych miastach na terenie kraju dotyczy realizowania dla naszych klientów zarówno szerokiego zakresu, jak też nowoczesnych zabiegów...
Więcej o firmie: Depilacja nóg, Depilacja
Strona Inwemer System

Inwemer System

Dodano: 10.09.2016
Szukasz nowego pracownika? Agencja Pracy Tymczasowej Inwemer oferuje swoją pomoc. Nasi eksperci przeprowadzą proces rekrutacyjny, znajdując dla Ciebie idealnego pracownika. Ponadto w naszej ofercie...