Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atomlodz/domains/polskiefirmy.org/public_html/includes/functions.php on line 614

Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atomlodz/domains/polskiefirmy.org/public_html/includes/functions.php on line 614

Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atomlodz/domains/polskiefirmy.org/public_html/includes/functions.php on line 1066

Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atomlodz/domains/polskiefirmy.org/public_html/includes/functions.php on line 1252
Doradztwo w kredytach hipotecznych - PolskieFirmy.org - katalog polskich firm
Proszę czekać...
zamknij
Katalog skutecznej promocji firm

Zaistniej w Internecie

Dodanie profilu działalności do Katalogu Skutecznej Promocji Firm z pewnością zwiększy zainteresowanie Twoją witryną internetową i ułatwi dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów!

Szczegółowe dane firmy

Szczegółowe dane firmy w naszym katalogu ułatwiają natychmiastowy kontakt z Twoją firmą w sprawie oferty handlowej. Profil Twojej firmy zaprezentowany jest w przejrzysty i czytelny sposób!

Prosty sposób promocji

Dodając firmę do katalogu zwiększasz szanse na poprawienie widoczności Twojego biznesu w Internecie. Tysiące potencjalnych klientów szukają co dzień w ten sposób atrakcyjnych ofert!

Firmy w kategoriach

Doradztwo w kredytach hipotecznych

Brak obrazka

lodzkiekspert.pl

Dodano: 16.09.2020
Łódzki Ekspert to odpowiednie miejsce dla tych, którzy poszukują doradztwa w zakresie finansów. Klienci mogą liczyć na rzetelną i fachową usługę, popartą ogromną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w branży. Prawdziwie ekspercka pomoc, to nie tylko gwarancja bezpieczniejszego zarządzania finansami, ale i znaczna oszczędność pieniędzy. Poza pieniędzmi dzięki usłudze bez wątpienia da się również oszczędzić czas i energię, które można następnie spożytkować na rozwój własnego przedsiębiorstwa. Czysty zysk!

Kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny to jeden z często wybieranych kredytów indywidualnych. Decydują się na niego zarówno osoby samotne, jak i małżeństwa. Dla każdej z tej grupy kierowane są oddzielne warunki, które należy spełnić, by uzyskać finansowanie. Procedura bywa skomplikowana i wymagająca, zwłaszcza dla osób, które nie miały wcześniej do czynienia z instytucjami bankowymi. Pomocne w tym zakresie może okazać się wsparcie specjalisty, jakim jest Łódzki Ekspert, który świadczy kompleksowe wsparcie w obszarze kredytowym, pożyczkowym i leasingu.

Zakres obowiązków Łódzkiego Eksperta sprowadza się do wsparcia klienta w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Cel ten realizuje poprzez szereg działań, w tym: analizę zdolności kredytowej klienta, przygotowanie ofert kredytów hipotecznych z poszczególnych banków, pomoc w wyborze oferty bankowej, wypełnienie wniosków i złożenie ich w oddziale bankowym. Pomoc specjalisty kończy się w momencie pozytywnego rozpatrzenia wniosku przez bank i udzielenia kredytu hipotecznego.
Adres:
ul. Żeligowskiego 8/10
WWW:
Kod:
90-001
E-mail:
bmotyl@lodzkiekspert.pl
Miasto:
Łódź
Tel. kom.:
+48 664 578 144

Jak dojechać do firmy lodzkiekspert.pl?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Konto osobiste - koszt prowadzenia i obsługi

Konta osobiste, to produkty bankowe, które zna każdy z nas. Większość nie tylko teoretycznie, ale również praktycznie. Posiadają jeden lub kilka takich produktów. Powody posiadania są różne – bardzo często nie do końca związane z zaletami posiadania konta.