Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atomlodz/domains/polskiefirmy.org/public_html/includes/functions.php on line 614

Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atomlodz/domains/polskiefirmy.org/public_html/includes/functions.php on line 614

Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atomlodz/domains/polskiefirmy.org/public_html/includes/functions.php on line 1066

Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atomlodz/domains/polskiefirmy.org/public_html/includes/functions.php on line 1252
Bezpłatny doradca kredytów dla firm - PolskieFirmy.org - katalog polskich firm
Proszę czekać...
zamknij
Katalog skutecznej promocji firm

Zaistniej w Internecie

Dodanie profilu działalności do Katalogu Skutecznej Promocji Firm z pewnością zwiększy zainteresowanie Twoją witryną internetową i ułatwi dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów!

Szczegółowe dane firmy

Szczegółowe dane firmy w naszym katalogu ułatwiają natychmiastowy kontakt z Twoją firmą w sprawie oferty handlowej. Profil Twojej firmy zaprezentowany jest w przejrzysty i czytelny sposób!

Prosty sposób promocji

Dodając firmę do katalogu zwiększasz szanse na poprawienie widoczności Twojego biznesu w Internecie. Tysiące potencjalnych klientów szukają co dzień w ten sposób atrakcyjnych ofert!

Firmy w kategoriach

Bezpłatny doradca kredytów dla firm

Brak obrazka

lodzkiekspert.pl

Dodano: 16.09.2020
Łódzki Ekspert to odpowiednie miejsce dla tych, którzy poszukują doradztwa w zakresie finansów. Klienci mogą liczyć na rzetelną i fachową usługę, popartą ogromną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w branży. Prawdziwie ekspercka pomoc, to nie tylko gwarancja bezpieczniejszego zarządzania finansami, ale i znaczna oszczędność pieniędzy. Poza pieniędzmi dzięki usłudze bez wątpienia da się również oszczędzić czas i energię, które można następnie spożytkować na rozwój własnego przedsiębiorstwa. Czysty zysk!

Kredyt firmowy

Kredyt firmowy to jedna z możliwości pozyskania funduszy na inwestycje lub rozpoczęcia działalności gospodarczej. Pozyskanie kredytu to jednak szereg czynności, które należy skrupulatnie spełnić. Aby uprościć ten proces, można skorzystać z profesjonalnej pomocy, jaką oferuje Łódzki Ekspert, czyli doradca w zakresie usług finansowych. 

Współpraca z Łódzkim Ekspertem gwarantuje zindywidualizowaną pomoc w procesie ubiegania się o kredyt. Na podstawie analizy finansowej klienta, jego potrzeb, a także ofert dostępnych na rynku, proponuje korzystne rozwiązania, które poddaje dyskusji razem ze swoim klientem. Po jej zakończeniu składają wniosek w wybranym banku. Kluczowym elementem całego procesu jest weryfikacja zdolności kredytowej klienta, która decyduje o wysokości udzielonego kredytu. Dopiero w dalszych etapach kompletowana jest dokumentacja. Łódzki Ekspert towarzyszy klientowi na każdym etapie ubiegania się o kredyt firmowy, dzięki czemu zapewnia mu poczucie bezpieczeństwa i merytoryczne wsparcie.
Adres:
ul. Żeligowskiego 8/10
WWW:
Kod:
90-001
E-mail:
bmotyl@lodzkiekspert.pl
Miasto:
Łódź
Tel. kom.:
+48 664 578 144

Jak dojechać do firmy lodzkiekspert.pl?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Konto osobiste - koszt prowadzenia i obsługi

Konta osobiste, to produkty bankowe, które zna każdy z nas. Większość nie tylko teoretycznie, ale również praktycznie. Posiadają jeden lub kilka takich produktów. Powody posiadania są różne – bardzo często nie do końca związane z zaletami posiadania konta.