Proszę czekać...
zamknij
Katalog skutecznej promocji firm

Zaistniej w Internecie

Dodanie profilu działalności do Katalogu Skutecznej Promocji Firm z pewnością zwiększy zainteresowanie Twoją witryną internetową i ułatwi dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów!

Szczegółowe dane firmy

Szczegółowe dane firmy w naszym katalogu ułatwiają natychmiastowy kontakt z Twoją firmą w sprawie oferty handlowej. Profil Twojej firmy zaprezentowany jest w przejrzysty i czytelny sposób!

Prosty sposób promocji

Dodając firmę do katalogu zwiększasz szanse na poprawienie widoczności Twojego biznesu w Internecie. Tysiące potencjalnych klientów szukają co dzień w ten sposób atrakcyjnych ofert!

Firmy w kategoriach

Produkty dla kotów w sklepie Flogard

Strona Flogard S.C.

Flogard S.C.

Dodano: 01.01.2017
Flogard to miejsce gdzie najważniejszą rzeczą jest zdrowie i dobre samopoczucie czworonożnych przyjaciół. Oprócz artykułów dla psów, kotów, gryzoni, można tu zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne rzeczy niezbędne w hodowli rybek i ptaków ozdobnych. W ofercie sklepu znajdują się także artykuły dla osób zajmujących się ogrodnictwem takiego typu jak: nasiona, ekologiczne preparaty owadobójcze, donice, ziemia ogrodowa, skrzynki balkonowe, konewki, opryskiwacze, nawozy ogrodnicze i wiele innych artkułów dla ogrodników.

Akcesoria dla kota

Flogard jest to sklep zoologiczny, posiadający również produkty do ogrodu. Mieści się on na łódzkim Teofilowie i jest jednym z najdłużej istniejących tam sklepów w tej branży. Flogard posiada wielu stałych klientów, którzy chętnie przychodzą na regularne zakupy.

W ofercie sklepu znajdują się różne akcesoria dla zwierząt oraz karmy. Produkty do oferty są starannie wybierane, aby klient był pewien zakupu towaru najwyższej jakości. Poza tym w Flogard zakupić można różne produkty do ogrodu, takie jak np. donice, nasiona i preparaty odpowiednie do poszczególnych roślin. Niektóre towary sprowadzane są specjalnie z zagranicy, aby wypełnić ofertę wyłączne najlepszymi towarami.

Flogard to sklep zoologiczny, który dba o utrzymanie swoich stałych klientów, a także stara się zdobywać nowych, dlatego ciągle zwiększa swój asortyment. Nie może brakować w nim szerokiej oferty akcesoriów dla kotów. Flogard posiada naprawdę duży wybór tego typu produktów np. kuwety, miski, drapaki, transportery.

Flogard S.C. Sklep zoologiczny. Wszystko dla zwierząt.
Adres:
ul. Rydzowa 18
WWW:
Kod:
91-211
E-mail:
sklep@flogard.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
+48 42 655 84 08
Fax:
+48 42 655 84 08
Sklep zoologiczny
GPS     N: 19° 22' 34"     E: 51° 47' 47"

Jak dojechać do firmy Flogard S.C.?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

PLEuropa

Dodano: 10.03.2016
Główną wizją, jaką kieruje się PL Europa, jest stu procentowa satysfakcja klientów, którzy potrzebują pomocy w zarządzaniu sprawami finansowymi firmy. Zaangażowanie oraz indywidualne...
Strona Inwemer Agencja Pracy Tymczasowej

Inwemer Agencja Pracy Tymczasowej

Dodano: 03.02.2014
Agencja pracy tymczasowej określająca się nazwą Inwemer, działa na rynku od długich lat. Czas ten w zupełności wystarczył do poszerzenia swoich umiejętności i wiedzy, co pozwoliło nie...
Więcej o firmie: Wynajem pracowników
Brak obrazka

Keller

Dodano: 01.07.2014
Pośród licznych kancelarii prawnych znajdziecie Państwo kancelarię Keller, która oferuje Państwu działania zarówno z zakresu prawa cywilnego jak i karnego. Oferta kancelarii jest naprawdę...
Brak obrazka

Imigomo

Dodano: 26.10.2015

Twójosobisty trener umożliwi Ci zaplanowanie indywidualnej ścieżkirozwoju. Aplikacja imigomo.com to e-wsparcie na drodze...