Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atomlodz/domains/polskiefirmy.org/public_html/includes/functions.php on line 614

Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atomlodz/domains/polskiefirmy.org/public_html/includes/functions.php on line 614

Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atomlodz/domains/polskiefirmy.org/public_html/includes/functions.php on line 1066

Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atomlodz/domains/polskiefirmy.org/public_html/includes/functions.php on line 1252
Sprzątanie - PolskieFirmy.org - katalog polskich firm
Proszę czekać...
zamknij
Katalog skutecznej promocji firm

Zaistniej w Internecie

Dodanie profilu działalności do Katalogu Skutecznej Promocji Firm z pewnością zwiększy zainteresowanie Twoją witryną internetową i ułatwi dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów!

Szczegółowe dane firmy

Szczegółowe dane firmy w naszym katalogu ułatwiają natychmiastowy kontakt z Twoją firmą w sprawie oferty handlowej. Profil Twojej firmy zaprezentowany jest w przejrzysty i czytelny sposób!

Prosty sposób promocji

Dodając firmę do katalogu zwiększasz szanse na poprawienie widoczności Twojego biznesu w Internecie. Tysiące potencjalnych klientów szukają co dzień w ten sposób atrakcyjnych ofert!

Sprzątanie

Brak obrazka

Eujuicers

Dodano: 07.04.2015
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku sprzedaży wyciskarek do soków oraz warzyw. W naszej ofercie zapewniamy między innymi wyciskarki pozwalające na uzyskanie soków dietetycznych. Oferujemy wyciskarki, które pozwalają na produkowanie soku z miękkich, twardych owoców oraz warzyw, a nawet ziół. Wszystkie urządzenia pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów, co pozwala nam zapewnić wieloletnie gwarancje na poszczególne urządzenia, które sięgają nawet 15 lat. Gwarantujemy również fachowe doradztwo.
Więcej o firmie: Sokowirówka, Wyciskarka do soków
Strona Inwemer Obsługa Techniczna

Inwemer Obsługa Techniczna

Dodano: 08.05.2014
Oferta naszej firmy obejmuje kompleksową obsługę techniczną nieruchomości. Zajmujemy się konserwacją nieruchomości a nasi specjaliści zapewniają sprawne funkcjonowanie takich instalacji jak, elektryczne, gazowe, oświetleniowe, hydrauliczne, wodno-kanalizacyjne, klimatyzacyjne oraz wentylacyjne, sygnalizacji i wykrywania pożaru, centralnego ogrzewania, tryskaczowe i hydrantowe oraz pompownicze, ciepłej wody użytkowej, systemów antywłamaniowych, kotłowni olejowych i gazowych, węzłów cieplnych, systemu BMS.
Więcej o firmie: Konserwacja instalacji
Strona Inwemer Oddziały

Inwemer Oddziały

Dodano: 13.06.2016
Firma INWEMER już od 22 lat realizuje swoje usługi na terenie całego kraju wspierając nimi firmy i instytucje do których należą instytucje państwowe, korporacje sieciowe oraz indywidualne przedsiębiorstwa z całej Polski. INWEMER gwarantuje zadbanie o stan czystości, ochronę osób i mienia, obsługę techniczną, wsparcie personelu pracownikami w ramach Agencji Pracy Tymczasowej oraz wiele innych usług, które tak jak te wiodące zostaną spersonalizowane względem klienta i dostosowane do specyfiki danej firmy, instytucji czy przedsiębiorstwa.
Więcej o firmie: Szczecin, Warszawa, Katowice, Wrocław, Kraków
Strona Inwemer System

Inwemer System

Dodano: 10.09.2016
Szukasz nowego pracownika? Agencja Pracy Tymczasowej Inwemer oferuje swoją pomoc. Nasi eksperci przeprowadzą proces rekrutacyjny, znajdując dla Ciebie idealnego pracownika. Ponadto w naszej ofercie znajdziesz również szkolenia BHP, pomoc w utrzymaniu czystości w powierzchniach biurowych, handlowych i innych. Zajmujemy się także ochroną osób i mienia. Działamy na polskim rynku od 19 lat. Jeśli szukasz kompleksowej obsługi firm, zapoznaj się z naszą ofertą na stronie www.inwemer.pl. Serdecznie zapraszamy!