Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atomlodz/domains/polskiefirmy.org/public_html/includes/functions.php on line 614

Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atomlodz/domains/polskiefirmy.org/public_html/includes/functions.php on line 614

Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atomlodz/domains/polskiefirmy.org/public_html/includes/functions.php on line 1066

Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atomlodz/domains/polskiefirmy.org/public_html/includes/functions.php on line 1252
Dom i ogród - PolskieFirmy.org - katalog polskich firm
Proszę czekać...
zamknij
Katalog skutecznej promocji firm

Zaistniej w Internecie

Dodanie profilu działalności do Katalogu Skutecznej Promocji Firm z pewnością zwiększy zainteresowanie Twoją witryną internetową i ułatwi dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów!

Szczegółowe dane firmy

Szczegółowe dane firmy w naszym katalogu ułatwiają natychmiastowy kontakt z Twoją firmą w sprawie oferty handlowej. Profil Twojej firmy zaprezentowany jest w przejrzysty i czytelny sposób!

Prosty sposób promocji

Dodając firmę do katalogu zwiększasz szanse na poprawienie widoczności Twojego biznesu w Internecie. Tysiące potencjalnych klientów szukają co dzień w ten sposób atrakcyjnych ofert!

Dom i ogród

Strona Asd

Asd

Dodano: 18.10.2013
Firma ASD jest pewnego rodzaju pionierem w systemach zabezpieczeniowych bardzo różnego typu. Tutaj telewizja przemysłowa czy punkty kontroli dostępu stają się pasją, a zatrudniani specjaliści i fachowcy z wielką uwagą rozwiązują problemy z jakimi spotykają się klienci. ASD wprowadza nas w zupełnie inny świat, możliwość zakupów zarówno w sklepie stacjonarnym jak i wysyłki internetowej znacznie ułatwia dostęp i zasięg usług co z kolei sprawia że kolejne setki osób mogą cieszyć się wygoda i bezpieczeństwem w domu i pracy.
Strona ASD Czujki

ASD Czujki

Dodano: 02.11.2013
Nasza firma ASD to specjaliści, którzy skupiają się na sprzedaży urządzeń i systemów zabezpieczeń oraz projektowaniu i montowaniu takowych systemów. Z nami się na tej robocie i mamy duże doświadczenie. W naszej ofercie znaleźć można bardzo imponujący wybór czujek wewnętrznych oraz zewnętrznych. Są one podstawowymi komponentami systemów zabezpieczeń i stanowią ich ogniwo pierwsze. Nasze czujki alarmowe to znakomity fundament systemu alarmowego za którego sprawą możecie być pewni bezpieczeństwa na najwyższym poziomie. Taka sytuacja na pewno Wam będzie odpowiadać.
Strona ASD Monitoring

ASD Monitoring

Dodano: 31.01.2014
ASD to zespół specjalistów, dla których systemy zabezpieczeń oraz monitoringu nie mają tajemnic. Jesteśmy fachowcami, którzy zajmują się projektowaniem, montażem oraz dystrybucją towarów. Kamery, sprzęt przesyłowy, sterowniki oraz wiele innych – to produkty z kategorii systemów CCTV. Tutaj odszukać znakomite urządzenia, które zapewnią Wam wysokim poziom bezpieczeństwa. Telewizja przemysłowa jest przydatna i skuteczna. Wiedzą o tym praktycznie wszyscy. U nas znajdziecie szereg rozwiązań, które będą skrojone pod kątem Waszych indywidualnych potrzeb.
Strona Kapica

Kapica

Dodano: 23.02.2021
Nasza firma KAPICA działa niemalże od stu lat. Jesteśmy z tego bardzo dumni, bo przez lata praktyki zyskaliśmy wiele doświadczenia w naszym rzemiośle. Choć oddajemy honor tradycji to rozwiązania technologiczne jakie stosujemy by usprawnić naszą pracę są nowoczesne. Celem zapewnienia najwyższej jakości przy produkcji naszych drzwi i okien z PVC, aluminium oraz drewna wykorzystujemy komponenty marki Schüco. Wszystkie produkty poddajemy ścisłej kontroli w trosce o komfort ich użytkowania przez naszych klientów 
Brak obrazka

medea.net.pl

Dodano: 05.10.2018
W ramach oferty naszej firmy jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom wysokiej jakości wyroby, które dostępne są w naszej firmie w ramach bardzo szerokiego zakresu odmian zarówno w zakresie konstrukcji a jednocześnie w zakresie kolorystyki. Posiadamy doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić naszym klientom również dostarczenie wyrobów w pełni dopasowanych do miejsca montowania, czyli zarówno do okien jak też elewacji budynków. Dostarczamy naszym klientom miedzy innymi rolety rzymskie, rolety materiałowe, żaluzje.
Strona PHU ARTEX

PHU ARTEX

Dodano: 15.11.2013
Zieleń to naturalny towarzysz człowieka, który do swojego piękna potrzebuje serca i odpowiedniej pielęgnacji. Te ostatnią oferuje firma Kulczyk działająca w branży od 1995 roku. Dziś jej pracownicy mogą się pochwalić dużym doświadczeniem nie tylko w dziedzinie przycinania i pielęgnacji drzew, ale również w zakresie trudnych zadań w niedostępnych miejscach, ciasnej zabudowie czy gęsto zarośniętych parkach. Świadczone usługi to wysoki poziom profesjonalizmu i przykład dużego zaangażowania w wykonywaną pracę.
Brak obrazka

Pielęgnacja Zieleni

Dodano: 29.07.2016

1.       FirmaPHU Artex istnieje od 1995 roku. Od tego czasu oferuje usługi w zakresiekompleksowej pielęgnacji zieleni. Firma w sposób profesjonalny zajmuje sięnasadzaniem drzew liściastych i iglastych o różnych gabarytach, sadzi równieżkrzewy i kładzie trawniki. Dzięki specjalistycznym sprzętom i wykwalifikowanejkadrze PHU Artex specjalizuje się również w wycinaniu drzew metodąalpinistyczną oraz w usuwaniu karpin po ściętych drzewach. Firma świadczyusługi na każdym terenie – w centrach miast, na terenach zabudowanych, wparkach, na cmentarzach i ulicach. 

Więcej o firmie: Przycinanie drzew, Koszenie traw
Strona Villadecor

Villadecor

Dodano: 08.01.2015
Villa Decor to nie tylko sklep tradycyjny, ale także sklep internetowy który w swojej ofercie posiada wszystko to co znajduje się w tradycyjnej sprzedaży. Zajmujemy się sprzedażą dodatków w styli francuskim i skandynawskim. W skład oferty wchodzą meble do salonu, sypialni, przedpokoju, łazienki, kuchni i jadalni, ogrodu i tarasu oraz dekoracje okien i oświetlenie. Wszystkie przedmioty charakteryzują się wysoką jakością wykonania i importowane są z najlepszych europejskich firm działających na całym kontynencie.