Proszę czekać...
zamknij
Katalog skutecznej promocji firm

Zaistniej w Internecie

Dodanie profilu działalności do Katalogu Skutecznej Promocji Firm z pewnością zwiększy zainteresowanie Twoją witryną internetową i ułatwi dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów!

Szczegółowe dane firmy

Szczegółowe dane firmy w naszym katalogu ułatwiają natychmiastowy kontakt z Twoją firmą w sprawie oferty handlowej. Profil Twojej firmy zaprezentowany jest w przejrzysty i czytelny sposób!

Prosty sposób promocji

Dodając firmę do katalogu zwiększasz szanse na poprawienie widoczności Twojego biznesu w Internecie. Tysiące potencjalnych klientów szukają co dzień w ten sposób atrakcyjnych ofert!

Firmy w kategoriach

Wyjazdy integracyjne dla pracowników - Chillievent

Strona Chilli Event

Chilli Event

Dodano: 01.04.2019
Agencja eventowa Chilli Event została stworzona przez ludzi, którzy połączyli pasję z aktywnością zawodową. Sprawia to, że podstawione zadanie wykonane jest perfekcyjnie, z dbałością o szczegóły przy uwzględnieniu preferencji Klienta. Jest to możliwe do wykonania dzięki bogatej wiedzy połączonej z dotychczasowym doświadczeniem. Dobra komunikacja gwarantuje  powodzenie realizacja powierzonych zadań. Podstawowe zasady wykorzystywane podczas współpracy to: elastyczność, efektywność, wysoka jakość, profesjonalizm oraz etyka.

Wyjazdy integracyjne dla pracowników

Efektywna praca w zespole jest możliwa, gdy wszyscy jego członkowie dobrze się znają. Ten stan niełatwo osiągnąć i utrzymać, dlatego tak ważne jest ciągłe integrowanie i motywowanie pracowników. Wspólne pokonywanie przeciwności w wyznaczonych zadaniach w ciągu dnia oraz ciekawe atrakcje podczas wieczorów to podstawowe elementy produktywnego spotkania integracyjnego. Wyjazdy integracyjne dla pracowników poprzedzone są skrupulatnym planowaniem i optymalizowaniem ofert, a następnie skuteczną egzekucją. Firma Chilli Event nie tylko przygotowuje kompleksową ofertę, ale również jest obecna na każdym kroku wydarzenia. Wszelkie proponowane inicjatywy, są dokładną odpowiedzią na potrzeby klienta.

Profesjonalne planowanie każdego wyjazdu

Budowanie wszechstronnego scenariusza wyjazdu integracyjnego to bardzo ważna baza. Na tej podstawie podejmowane są kolejne kroki, takie jak wybór lokalizacji, rezerwacje i budowanie całości zaplecza. Firma Chilli Event to doświadczona marka, która dokłada wszelkich starań do najmniejszych detali, takich jak pyszne menu czy komfortowy transport na miejsce wydarzenia. Więcej informacji znajdziecie pod tym adresem: http://www.chillievent.pl/oferta/wyjazdy-integracyjne
Chilli Event
Adres:
Świętego Franciszka 24
WWW:
Kod:
93-485
E-mail:
biuro@chillievent.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
+48 42 684 00 95
GPS     N: 51° 43' 37"     E: 19° 26' 12"

Jak dojechać do firmy Chilli Event?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto