Proszę czekać...
zamknij
Katalog skutecznej promocji firm

Zaistniej w Internecie

Dodanie profilu działalności do Katalogu Skutecznej Promocji Firm z pewnością zwiększy zainteresowanie Twoją witryną internetową i ułatwi dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów!

Szczegółowe dane firmy

Szczegółowe dane firmy w naszym katalogu ułatwiają natychmiastowy kontakt z Twoją firmą w sprawie oferty handlowej. Profil Twojej firmy zaprezentowany jest w przejrzysty i czytelny sposób!

Prosty sposób promocji

Dodając firmę do katalogu zwiększasz szanse na poprawienie widoczności Twojego biznesu w Internecie. Tysiące potencjalnych klientów szukają co dzień w ten sposób atrakcyjnych ofert!

Firmy w kategoriach

Pikiniki firmowe w warszawie - chillievent.pl

Strona Chilli Event

Chilli Event

Dodano: 01.04.2019
Agencja eventowa Chilli Event została stworzona przez ludzi, którzy połączyli pasję z aktywnością zawodową. Sprawia to, że podstawione zadanie wykonane jest perfekcyjnie, z dbałością o szczegóły przy uwzględnieniu preferencji Klienta. Jest to możliwe do wykonania dzięki bogatej wiedzy połączonej z dotychczasowym doświadczeniem. Dobra komunikacja gwarantuje  powodzenie realizacja powierzonych zadań. Podstawowe zasady wykorzystywane podczas współpracy to: elastyczność, efektywność, wysoka jakość, profesjonalizm oraz etyka.

Pikniki firmowe warszawa

Pikniki firmowe są idealną formą zacieśnienia relacji między pracownikami a pracodawcami. To także szansa na zapewnienie rodzinnej atmosfery. Ważna jest odpowiednia organizacja pikników firmowych. Z tego powodu należy powierzyć tę opcję specjalistom mającym określone doświadczenie. 

Organizacja pikników firmowych

Żeby piknik firmowy był dobrze zorganizowany przede wszystkim, trzeba wymyślić jego unikatowy scenariusz. Ponadto, istotne jest, aby pamiętać o wszystkich gościach, a także o wyszukanym cateringu. Bardzo wymagające jest znalezienie pomysłów na zabawy dla dzieci, które też są mile widziane przy takiej okazji. Ponadto, warto zadbać o takie kwestie jak ochrona, transport uczestników oraz toalety..

Miejsce pikniku firmowego

Zanim zajmiemy się elementami organizacyjnymi, najpierw trzeba zastanowić się nad miejscem organizacji. Popularne są w tym zakresie hale namiotowe oraz sceny zewnętrzne z zadaszeniem. Jednak jeśli pogoda dopisuje, to najlepiej sprawdza się piknik pod gołym niebem. Nasza oferta dostarczy Państwu organizacji pikników firmowych warszawa na najwyższym poziomie z zachowaniem pełni bezpieczeństwa i komfortu dla wszystkich uczestników.
Chilli Event
Adres:
Świętego Franciszka 24
WWW:
Kod:
93-485
E-mail:
biuro@chillievent.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
+48 42 684 00 95
GPS     N: 51° 43' 37"     E: 19° 26' 12"

Jak dojechać do firmy Chilli Event?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto