Proszę czekać...
zamknij
Katalog skutecznej promocji firm

Zaistniej w Internecie

Dodanie profilu działalności do Katalogu Skutecznej Promocji Firm z pewnością zwiększy zainteresowanie Twoją witryną internetową i ułatwi dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów!

Szczegółowe dane firmy

Szczegółowe dane firmy w naszym katalogu ułatwiają natychmiastowy kontakt z Twoją firmą w sprawie oferty handlowej. Profil Twojej firmy zaprezentowany jest w przejrzysty i czytelny sposób!

Prosty sposób promocji

Dodając firmę do katalogu zwiększasz szanse na poprawienie widoczności Twojego biznesu w Internecie. Tysiące potencjalnych klientów szukają co dzień w ten sposób atrakcyjnych ofert!

Firmy w kategoriach

Chillievent - organizacja konferencji

Strona Chilli Event

Chilli Event

Dodano: 01.04.2019
Agencja eventowa Chilli Event została stworzona przez ludzi, którzy połączyli pasję z aktywnością zawodową. Sprawia to, że podstawione zadanie wykonane jest perfekcyjnie, z dbałością o szczegóły przy uwzględnieniu preferencji Klienta. Jest to możliwe do wykonania dzięki bogatej wiedzy połączonej z dotychczasowym doświadczeniem. Dobra komunikacja gwarantuje  powodzenie realizacja powierzonych zadań. Podstawowe zasady wykorzystywane podczas współpracy to: elastyczność, efektywność, wysoka jakość, profesjonalizm oraz etyka.

Organizacja konferencji

Chilli Event jest agencją zajmującą się organizowaniem profesjonalnych konferencji firmowych w różnych regionach Polski oraz za granicą. Praca agencji opiera się na tym, aby osobom uczestniczącym w konferencji zapewnić możliwie jak najlepsze warunki do jej przeprowadzenia. W końcu to właśnie na takich konferencjach często zapadają ważne decyzje dotyczące przyszłości danej firmy. Konferencje organizowane są w wielu miejscach, np. w bardzo nowoczesnych hotelach, gdzie po zakończeniu spotkania można udać się na basen, do sauny lub też do restauracji.

Załatwiamy wszystkie formalności

Gościom zapewniane są też zgodnie z zapotrzebowaniem miejsca noclegowe oraz transport na miejsce konferencji.Tak prestiżowe wydarzenia, jakimi są konferencje, muszą odbywać się w optymalnie przystosowanych do tego miejscach. Agencja eventowa zajmie się załatwieniem wszelkich formalności. Organizacja konferencji przebiega sprawnie i bezproblemowo. Z pomocą agencji można też zorganizować sympozja, kongresy oraz wydarzenia kilkudniowe, np. rozmowy biznesowe z zagranicznymi kontrahentami. 
Chilli Event
Adres:
Świętego Franciszka 24
WWW:
Kod:
93-485
E-mail:
biuro@chillievent.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
+48 42 684 00 95
GPS     N: 51° 43' 37"     E: 19° 26' 12"

Jak dojechać do firmy Chilli Event?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto