Proszę czekać...
zamknij
Katalog skutecznej promocji firm

Zaistniej w Internecie

Dodanie profilu działalności do Katalogu Skutecznej Promocji Firm z pewnością zwiększy zainteresowanie Twoją witryną internetową i ułatwi dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów!

Szczegółowe dane firmy

Szczegółowe dane firmy w naszym katalogu ułatwiają natychmiastowy kontakt z Twoją firmą w sprawie oferty handlowej. Profil Twojej firmy zaprezentowany jest w przejrzysty i czytelny sposób!

Prosty sposób promocji

Dodając firmę do katalogu zwiększasz szanse na poprawienie widoczności Twojego biznesu w Internecie. Tysiące potencjalnych klientów szukają co dzień w ten sposób atrakcyjnych ofert!

Firmy w kategoriach

Chillievent - imprezy integracyjne

Strona Chilli Event

Chilli Event

Dodano: 01.04.2019
Agencja eventowa Chilli Event została stworzona przez ludzi, którzy połączyli pasję z aktywnością zawodową. Sprawia to, że podstawione zadanie wykonane jest perfekcyjnie, z dbałością o szczegóły przy uwzględnieniu preferencji Klienta. Jest to możliwe do wykonania dzięki bogatej wiedzy połączonej z dotychczasowym doświadczeniem. Dobra komunikacja gwarantuje  powodzenie realizacja powierzonych zadań. Podstawowe zasady wykorzystywane podczas współpracy to: elastyczność, efektywność, wysoka jakość, profesjonalizm oraz etyka.

Imprezy integracyjne

Integracja jest jednym z kluczowych założeń poprawności działania zespołu. Każda aktywność, którą zespół musi wykonać w bezstresowej atmosferze, przyczynia się do zacieśnienia więzi i poprawy komunikacji. Imprezy integracyjne pełnią funkcję zapoznawczą, ale również sprawdzają mocne i słabe strony pracowników. Dzięki nim wszyscy członkowie zespołu mają szansę poznać się nawzajem.
Pomysłowa impreza integracyjna
Tylko pomysłowo zaprojektowana aktywność integracyjna spotka się z zainteresowaniem pracowników. Firma Chilli Event dokłada wszelkich starań, by zaproponowanie przez nich oferty były jedyne w swoim rodzaju. Na podstawie dokładnie przeprowadzonej rozmowy doświadczeni koordynatorzy są w stanie sugerować niebanalne rozwiązania, które na pewno spotkają się z zainteresowaniem.Nieszablonowe podejście do tematu, mnogość możliwości oraz kompleksowe propozycje to elementy, które wyróżniają firmę Chilli Event na tle innych. Ich działania to nie tylko pomysł na scenariusz, to również wielostronne wykonanie zaplanowanych imprez integracyjnych.
Chilli Event
Adres:
Świętego Franciszka 24
WWW:
Kod:
93-485
E-mail:
biuro@chillievent.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
+48 42 684 00 95
GPS     N: 51° 43' 37"     E: 19° 26' 12"

Jak dojechać do firmy Chilli Event?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto