Proszę czekać...
zamknij
Katalog skutecznej promocji firm

Zaistniej w Internecie

Dodanie profilu działalności do Katalogu Skutecznej Promocji Firm z pewnością zwiększy zainteresowanie Twoją witryną internetową i ułatwi dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów!

Szczegółowe dane firmy

Szczegółowe dane firmy w naszym katalogu ułatwiają natychmiastowy kontakt z Twoją firmą w sprawie oferty handlowej. Profil Twojej firmy zaprezentowany jest w przejrzysty i czytelny sposób!

Prosty sposób promocji

Dodając firmę do katalogu zwiększasz szanse na poprawienie widoczności Twojego biznesu w Internecie. Tysiące potencjalnych klientów szukają co dzień w ten sposób atrakcyjnych ofert!

Firmy w kategoriach

Najlepsze imprezy firmowe - chillievent

Strona Chilli Event

Chilli Event

Dodano: 01.04.2019
Agencja eventowa Chilli Event została stworzona przez ludzi, którzy połączyli pasję z aktywnością zawodową. Sprawia to, że podstawione zadanie wykonane jest perfekcyjnie, z dbałością o szczegóły przy uwzględnieniu preferencji Klienta. Jest to możliwe do wykonania dzięki bogatej wiedzy połączonej z dotychczasowym doświadczeniem. Dobra komunikacja gwarantuje  powodzenie realizacja powierzonych zadań. Podstawowe zasady wykorzystywane podczas współpracy to: elastyczność, efektywność, wysoka jakość, profesjonalizm oraz etyka.

Imprezy firmowe

Imprezy firmowe to bardzo ważna aktywność, która przede wszystkim ma za zadanie integrować i motywować pracowników. Unikalność proponowanej oferty, mnogość pomysłów oraz bogate doświadczenie to trzy fundamenty udanych aktywności dedykowanych dla firm. 

Rozbudowana oferta

Propozycje sugerowane przez firmę Chilli Event to mieszanka jedynych w swoim rodzaju, kompleksowych wydarzeń, które zadziwią najbardziej wybrednych. Każda oferta zbudowana jest na podstawie obszernego wywiadu z klientem, podczas którego badane są wszelkie potrzeby i oczekiwania. Na bazie tych informacji powstaje wszechstronny projekt pozwalający na dowolne modyfikacje i uzupełnienia. Niekiedy konieczne jest stworzenie generalnego scenariusza z myślą przewodnią. Nie jest to żadną przeszkodą. Skuteczni koordynatorzy przedstawią propozycję obejmującą nie tylko oficjalny bankiet, ale również intrygujące atrakcje.Firma Chilli Event dokłada wszelkich starań, aby proponowane wydarzenia zapadły na długo w pamięci zaproszonych gości. Dzięki skutecznej komunikacji i szybkiej reakcji każda uroczystość zapięta jest na ostatni guzik. Więcej informacji znajdziecie pod tym adresem: http://www.chillievent.pl/oferta/imprezy-firmowe Dodatkowo wszelkie oferty są konkurencyjne cenowo.
Chilli Event
Adres:
Świętego Franciszka 24
WWW:
Kod:
93-485
E-mail:
biuro@chillievent.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
+48 42 684 00 95
GPS     N: 51° 43' 37"     E: 19° 26' 12"

Jak dojechać do firmy Chilli Event?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto