Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atomlodz/domains/polskiefirmy.org/public_html/includes/functions.php on line 614

Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atomlodz/domains/polskiefirmy.org/public_html/includes/functions.php on line 614

Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atomlodz/domains/polskiefirmy.org/public_html/includes/functions.php on line 1066

Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atomlodz/domains/polskiefirmy.org/public_html/includes/functions.php on line 1252
Budownictwo - PolskieFirmy.org - katalog polskich firm
Proszę czekać...
zamknij
Katalog skutecznej promocji firm

Zaistniej w Internecie

Dodanie profilu działalności do Katalogu Skutecznej Promocji Firm z pewnością zwiększy zainteresowanie Twoją witryną internetową i ułatwi dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów!

Szczegółowe dane firmy

Szczegółowe dane firmy w naszym katalogu ułatwiają natychmiastowy kontakt z Twoją firmą w sprawie oferty handlowej. Profil Twojej firmy zaprezentowany jest w przejrzysty i czytelny sposób!

Prosty sposób promocji

Dodając firmę do katalogu zwiększasz szanse na poprawienie widoczności Twojego biznesu w Internecie. Tysiące potencjalnych klientów szukają co dzień w ten sposób atrakcyjnych ofert!

Budownictwo

Strona iwonapellets.pl

iwonapellets.pl

Dodano: 01.10.2020
Jesteśmy firmą, która postawiła sobie za cel dostarczenie klientom najnowocześniejszych rozwiązań służącym ogrzewaniu budynków. Dzięki zaprojektowanym przez nas kominkom hybrydowym możemy wspólnie lepiej zadbać o środowisko, obniżyć koszty eksploatacyjne domów oraz mieszkań. Nasze produkty spełniają wyśrubowane normy emisji spalin, posiadamy wszelkie certyfikaty potwierdzające jakość i oryginalność naszych urządzeń. 

W czym jesteśmy najlepsi?

Jesteśmy w stanie dostarczyć dowolne ilość pelletu klientom indywidualnym oraz dużym podmiotom, które potrzebują dużych ilości tego surowca. Posiadamy magazyn wysokiego składowania z doskonałymi warunkami przechowywania pelletu, którego stany sięgają już 500 ton.

Dodatkowa działalność

W naszej ofercie znajduje się ponad 20000 produktów z branży budownictwa. Wspieramy inwestycje o różnym formacie - od domów jednorodzinnych po duże obiekty przemysłowe.
Brak obrazka

Matsell

Dodano: 15.01.2017
Matsell to bogata oferta produktów budowlanych. Firma specjalizuje się przede wszystkim w internetowej sprzedaży pokryć dachowych. Oprócz tego w ofercie znajdziemy płyty OSB, płytki ceramiczne czy gont bitumiczny. Matsell posiada bardzo dobrze zorganizowany system zamówień i dostaw, który w połączeniu z intuicyjnie zaprojektowaną stroną internetową sprawia, że kupowanie towarów jest bardzo szybkie i wygodne. Firma Matsell działa na rynku od 1991 roku. Posiadamy niezbędne doświadczenie oraz kompetencje pozwalają dostarczać klientom usługi najwyższej jakości.
Więcej o firmie: Gonty
Strona MCM Project

MCM Project

Dodano: 05.10.2016

Na polskim rynku działamy od ponad 17 lat. Od samego początku naszej działalności specjalizujemy się w realizowaniu hal stalowych. Pracujemy z wiodącymi systemami projektowania i budowy hal stalowych. Czynnie uczestniczymy w procesach zmian i doskonalenia rozwiązań projektowo-wykonawczych, z uwzględnieniem wszelkich sugestii naszych klientów. Realizujemy nowoczesne hale ze stali zapewniając wsparcie na każdym etapie realizacji. Pomagamy w procesie pozyskiwania dotacji unijnych na projekty inwestycyjne.

Strona Pulako

Pulako

Dodano: 14.01.2015
W tej firmie zauważysz profesjonalizm związany z kładzeniem posadzek przemysłowych. Sama działalność jest prowadzona od prawie 20 lat. To poświadcza, że firma zdobyła poparcie klientów w całym kraju, jak i poza jej granicami. Wszelkie realizacje są wykonywane z uwzględnieniem najnowszej technologii. Firma miała możliwość tworzyć projekty dla różnorodnych obiektów, na przykład obiektów handlowych, produkcyjnych, użyteczności publicznej, sportowych oraz wielu innych. Znajduje się u nas szeroki zakres usług, z którym warto się zapoznać na początku współpracy.
Strona Riwal Poland

Riwal Poland

Dodano: 07.08.2013
Czeka Cię budowa? Nie kupuj sprzętu budowlanego, ale wynajmij go u nas! Zapewniamy maszyny budowlane typu podesty nożycowe, ładowarki teleskopowe i inne. Wynajmując sprzęt, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, to my go serwisujemy i wymieniamy w trakcie trwania zlecenia w razie awarii. Ponadto w naszej ofercie znajdziesz serwis sprzętu budowlanego, szkolenia dla operatorów podestów ruchomych i innych, a także ofertę używanych maszyn. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na www.riwalpoland.pl!
Strona Wapol Wykładziny Obiektowe

Wapol Wykładziny Obiektowe

Dodano: 28.08.2016

Firma Wapol to profesjonaliści, którzy oferują bogaty wybór produktów oraz usług klientom zainteresowanym kupnem i instalacją wykładzin podłogowych. Działamy w branży od ponad 20 lat zapewniają naszym klientom kompleksowe wsparcie. Nasza oferta to wykładziny tkane, dywanowe i naturalne. Oferujemy również wykładziny PVC, płytki LVT i podłoża specjalistyczne. Duży wybór wzorów i kolorów oraz dostępność rozwiązań indywidualnych to nasze atuty. Oprócz fachowej instalacji Wapol zapewnia również ekspertyzy, czyszczenie i doradztwo.

Strona WJ Groundwater

WJ Groundwater

Dodano: 02.08.2016
Zajmujemy się w naszej firmie realizowaniem wysokiej jakości usług dotyczących branży zarówno zarządzania i kontrolowania wód gruntowych. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku pozwala nam zapewnić naszym klientom zarówno usługi profesjonalne oraz kompleksowe w zakresie między innymi rekultywacji oraz uzdatniania wód gruntowych, odwodnień, wiercenia studni i odwiertów badawczych. Wszystkie nasze usługi w kraju i za granicą realizowane są z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu oraz innowacyjnych technologii.
Więcej o firmie: Uzdatnianie wód, Igłofiltry