Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atomlodz/domains/polskiefirmy.org/public_html/includes/functions.php on line 614

Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atomlodz/domains/polskiefirmy.org/public_html/includes/functions.php on line 614

Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atomlodz/domains/polskiefirmy.org/public_html/includes/functions.php on line 1066

Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atomlodz/domains/polskiefirmy.org/public_html/includes/functions.php on line 1252
Biznes - PolskieFirmy.org - katalog polskich firm
Proszę czekać...
zamknij
Katalog skutecznej promocji firm

Zaistniej w Internecie

Dodanie profilu działalności do Katalogu Skutecznej Promocji Firm z pewnością zwiększy zainteresowanie Twoją witryną internetową i ułatwi dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów!

Szczegółowe dane firmy

Szczegółowe dane firmy w naszym katalogu ułatwiają natychmiastowy kontakt z Twoją firmą w sprawie oferty handlowej. Profil Twojej firmy zaprezentowany jest w przejrzysty i czytelny sposób!

Prosty sposób promocji

Dodając firmę do katalogu zwiększasz szanse na poprawienie widoczności Twojego biznesu w Internecie. Tysiące potencjalnych klientów szukają co dzień w ten sposób atrakcyjnych ofert!

Biznes

Brak obrazka

HR Partners

Dodano: 08.08.2013
Łódzka firma HR Partners oferuje swoim klientom usługi  z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, takie jak przeprowadzanie rekrutacji i dokonywanie selekcji pracowników, przeprowadzanie szkoleń, czy personalne doradztwo. Naczelną strategią firmy od zawsze było pozyskiwanie odpowiednich ludzi na odpowiednie stanowiska, oraz pomóc w tworzeniu takich warunków, które skłonią pracowników do jeszcze bardziej aktywnego uczestniczenia w życiu przedsiębiorstwa i zwiększą ich lojalność, ponieważ to właśnie można wskazać jako czynniki decydujące o sukcesie firmy. 
Brak obrazka

Imigomo

Dodano: 26.10.2015

Twójosobisty trener umożliwi Ci zaplanowanie indywidualnej ścieżkirozwoju. Aplikacja imigomo.com to e-wsparcie na drodze własnegorozwoju. Wykorzystaj moc myślenia do świadomego wyrażania własnejosobowości, kreowania siebie i przyciągania wszystkiego, co Ci jestpotrzebne. Dzięki elektronicznej platformie imigomo.com zyskaszgrono osób, które myśli i działa podobnie. Chce od życiaznacznie więcej niż ma dzisiaj. Nie odkładaj niczego na później,bo potem można robić rzeczy jeszcze ciekawsze.

Brak obrazka

lodzkiekspert.pl

Dodano: 16.09.2020
Łódzki Ekspert to odpowiednie miejsce dla tych, którzy poszukują doradztwa w zakresie finansów. Klienci mogą liczyć na rzetelną i fachową usługę, popartą ogromną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w branży. Prawdziwie ekspercka pomoc, to nie tylko gwarancja bezpieczniejszego zarządzania finansami, ale i znaczna oszczędność pieniędzy. Poza pieniędzmi dzięki usłudze bez wątpienia da się również oszczędzić czas i energię, które można następnie spożytkować na rozwój własnego przedsiębiorstwa. Czysty zysk!
Brak obrazka

PLEuropa

Dodano: 10.03.2016
Główną wizją, jaką kieruje się PL Europa, jest stu procentowa satysfakcja klientów, którzy potrzebują pomocy w zarządzaniu sprawami finansowymi firmy. Zaangażowanie oraz indywidualne podejście do każdego zagadnienia, przedstawianego przez zainteresowanego, gwarantuje tej firmie znakomite referencje otrzymywane od klientów. Tak jak każde inne profesjonalne usługi, tak w tym przypadku nie muszą narzekać na brak zainteresowania. Masz firmę? PL Europa podpowie Ciw jaki sposób najefektywniej wykorzystać i jak pozyskać środki finansowe z funduszy unii europejskiej oraz innych akcji.