Proszę czekać...
zamknij
Katalog skutecznej promocji firm

Zaistniej w Internecie

Dodanie profilu działalności do Katalogu Skutecznej Promocji Firm z pewnością zwiększy zainteresowanie Twoją witryną internetową i ułatwi dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów!

Szczegółowe dane firmy

Szczegółowe dane firmy w naszym katalogu ułatwiają natychmiastowy kontakt z Twoją firmą w sprawie oferty handlowej. Profil Twojej firmy zaprezentowany jest w przejrzysty i czytelny sposób!

Prosty sposób promocji

Dodając firmę do katalogu zwiększasz szanse na poprawienie widoczności Twojego biznesu w Internecie. Tysiące potencjalnych klientów szukają co dzień w ten sposób atrakcyjnych ofert!

Firmy w kategoriach

Astor - hotel dla Twojego dziecka

Strona Astor Hotel

Astor Hotel

Dodano: 27.04.2018
Polskie morze jest jednym z najbardziej uczęszczanych turystycznych kierunków wakacyjnych urlopów. A Jastrzębia Góra jest jednym z najbardziej znanych polskich kurortów położonych w jednym z najbardziej urokliwych miejsc na wybrzeżu – to tutaj znajdziemy malownicze klify. W jastrzębiej Górze jest też nasz hotel – trzygwiazdkowy obiekt turystyczny. Oferujemy Państwu przede wszystkim wspaniałą atmosferę wypoczynku niedaleko od plaży (100 metrów), komfortowe pokoje, wyśmienitą kuchnię i staropolską gościnność. Czy wakacje mogą być bardziej udane?

Hotel przyjazny dzieciom

Obecnie wyjazdy całą rodziną na wakacje stają się coraz bardziej popularne w naszym kraju. Coraz więcej rodzin stać na takie wyjazdy i coraz więcej się na nie decyduje. W związku z tym rozwijają się świetnie miejsca, które przystosowane są do tego, by przyjąć na wakacje całe rodziny. Specjalny hotel przyjazny dziecku (http://www.astorhotel.pl/dzieci/atrakcje-dla-dzieci/) będzie najlepszym przykładem takiego miejsca.

Wybierając się na wakacje do takiego hotelu można liczyć na to, że zarówno dzieci jak i dorośli będą w pełni zadowoleni z pobytu wakacyjnego. Tego rodzaju hoteli jest w naszym kraju coraz więcej. Wśród nich znajduje się także hotel Astor z Jastrzębiej Góry, w którym wakacje spędzać mogą całe rodziny. Jest to hotel przyjazny dziecku, który pod wieloma względami stara się pokazywać swoje zaangażowanie w przygotowanie doskonałych warunków dla wakacji całych rodzin.

Specjalnie przygotowane pod dzieci pokoje, menu oraz place zabaw są w stanie sprawić, że dziecko będzie zachwycone pobytem w takim miejscu. Doskonałe wyposażenie jakim dysponuje hotel Astor sprawia, że nawet brzydka pogoda nad morzem nie zepsuje wakacji, które organizuje sobie rodzina i wybierając hotel przyjazny dziecku.
Astor
Adres:
Rozewska 38
WWW:
Kod:
84-104
E-mail:
astor@astorhotel.pl
Miasto:
Jastrzębia Góra
Telefon:
58 771 55 55
Fax:
58 771 51 00
Noclegi, Restauracja
GPS     N: 18° 19' 4"     E: 54° 49' 57"

Jak dojechać do firmy Astor Hotel?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Smmash

Smmash

Dodano: 24.05.2018
SMMASH to firma zajmująca się produkcją wysokiej klasy odzieży przeznaczonej głównie dla profesjonalnych zawodników uprawiających takie sporty walki jak mma, czy muay thai. W naszym sklepie...
Strona Im Fit

Im Fit

Dodano: 17.12.2015
W ofercie naszego klubu fitness posiadamy liczne zestawy zajęć kierowane do osób zarówno początkujących, średniozaawansowanych jak też zaawansowanych. Zapewniamy specjalne programy kierowane...