Proszę czekać...
zamknij
Katalog skutecznej promocji firm

Zaistniej w Internecie

Dodanie profilu działalności do Katalogu Skutecznej Promocji Firm z pewnością zwiększy zainteresowanie Twoją witryną internetową i ułatwi dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów!

Szczegółowe dane firmy

Szczegółowe dane firmy w naszym katalogu ułatwiają natychmiastowy kontakt z Twoją firmą w sprawie oferty handlowej. Profil Twojej firmy zaprezentowany jest w przejrzysty i czytelny sposób!

Prosty sposób promocji

Dodając firmę do katalogu zwiększasz szanse na poprawienie widoczności Twojego biznesu w Internecie. Tysiące potencjalnych klientów szukają co dzień w ten sposób atrakcyjnych ofert!

Firmy w kategoriach

Zapoznaj się z atrakcyjną ofertą Astor Hotel

Strona Astor Hotel

Astor Hotel

Dodano: 27.04.2018
Polskie morze jest jednym z najbardziej uczęszczanych turystycznych kierunków wakacyjnych urlopów. A Jastrzębia Góra jest jednym z najbardziej znanych polskich kurortów położonych w jednym z najbardziej urokliwych miejsc na wybrzeżu – to tutaj znajdziemy malownicze klify. W jastrzębiej Górze jest też nasz hotel – trzygwiazdkowy obiekt turystyczny. Oferujemy Państwu przede wszystkim wspaniałą atmosferę wypoczynku niedaleko od plaży (100 metrów), komfortowe pokoje, wyśmienitą kuchnię i staropolską gościnność. Czy wakacje mogą być bardziej udane?

Konferencje nad morzem

Dla dyspozycji naszych klientów jesteśmy w stanie powierzyć 8 sal, których powierzchnie wynoszą od 20 do 800 metrów kwadratowych. To w tym miejscu pojawiają się różnego rodzaju konferencje nad morzem, których jakość prezentuje się na wysokim poziomie. Warto zaznaczyć, że posiadamy największą salę, która jest w stanie pomieścić aż 1200 osób w układzie teatralnym.

Jest dzięki temu możliwość zapewnienia szybkiego, łatwego, jak i sprawnego podziału na 4 sale. Noszą one nazwy popularnych dzielnicy Nowego Yorku, czyli Broadway, Manhattan i Brooklyn. Ich powierzchnie wynoszą prawie 200 metrów kwadratowych. Warto wspomnieć, ze nasze konferencje są ukazane na wysokim poziomie, ponieważ naszym klientom zapewniamy dźwiękoszczelna przesuwne ściany, które zapewniają komfort odbywania wszelkiego rodzaju prezentacji, szkoleń, spotkań biznesowych, targów i bankietów.

Zostało to wszystko zorganizowane dla naszych klientów, którzy cenią sobie jeszcze gościnność naszego hotelu, jak i atmosferę, która w nim panują. Szybko przekonują się, że nasza kuchnia jest wyśmienita.
Astor
Adres:
Rozewska 38
WWW:
Kod:
84-104
E-mail:
astor@astorhotel.pl
Miasto:
Jastrzębia Góra
Telefon:
58 771 55 55
Fax:
58 771 51 00
Noclegi, Restauracja
GPS     N: 18° 19' 4"     E: 54° 49' 57"

Jak dojechać do firmy Astor Hotel?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Im Fit

Im Fit

Dodano: 17.12.2015
W ofercie naszego klubu fitness posiadamy liczne zestawy zajęć kierowane do osób zarówno początkujących, średniozaawansowanych jak też zaawansowanych. Zapewniamy specjalne programy kierowane...
Strona Smmash

Smmash

Dodano: 24.05.2018
SMMASH to firma zajmująca się produkcją wysokiej klasy odzieży przeznaczonej głównie dla profesjonalnych zawodników uprawiających takie sporty walki jak mma, czy muay thai. W naszym sklepie...