Proszę czekać...
zamknij
Katalog skutecznej promocji firm

Zaistniej w Internecie

Dodanie profilu działalności do Katalogu Skutecznej Promocji Firm z pewnością zwiększy zainteresowanie Twoją witryną internetową i ułatwi dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów!

Szczegółowe dane firmy

Szczegółowe dane firmy w naszym katalogu ułatwiają natychmiastowy kontakt z Twoją firmą w sprawie oferty handlowej. Profil Twojej firmy zaprezentowany jest w przejrzysty i czytelny sposób!

Prosty sposób promocji

Dodając firmę do katalogu zwiększasz szanse na poprawienie widoczności Twojego biznesu w Internecie. Tysiące potencjalnych klientów szukają co dzień w ten sposób atrakcyjnych ofert!

Firmy w kategoriach

Idealna oferta Astor Hotel dla całej rodziny

Strona Astor Hotel

Astor Hotel

Dodano: 27.04.2018
Polskie morze jest jednym z najbardziej uczęszczanych turystycznych kierunków wakacyjnych urlopów. A Jastrzębia Góra jest jednym z najbardziej znanych polskich kurortów położonych w jednym z najbardziej urokliwych miejsc na wybrzeżu – to tutaj znajdziemy malownicze klify. W jastrzębiej Górze jest też nasz hotel – trzygwiazdkowy obiekt turystyczny. Oferujemy Państwu przede wszystkim wspaniałą atmosferę wypoczynku niedaleko od plaży (100 metrów), komfortowe pokoje, wyśmienitą kuchnię i staropolską gościnność. Czy wakacje mogą być bardziej udane?

Hotel (Jastrzębia Góra)

Polskie morze jest jednym z najbardziej uczęszczanych turystycznych kierunków wakacyjnych urlopów. A Jastrzębia Góra jest jednym z najbardziej znanych polskich kurortów położonych w jednym z najbardziej urokliwych miejsc na wybrzeżu – to tutaj znajdziemy malownicze klify, piaszczyste i kamieniste plaże – tu w całej okazałości możemy zapoznać się z różnorodnością polskiego bałtyckiego wybrzeża. Jastrzębia Góra to także dobre miejsce wypadowe do innych miejscowości i ciekawych punktów – jak Hel, Malbork czy Trójmiasto. Jastrzębia Góra ma także dobrą i konkurencyjną bazę noclegową.

W Jastrzębiej Górze jest także nasz hotel. Dbamy o dostarczenie naszym klientom odpowiedniego standardu usług hotelarskich - nasz hotel ma trzy gwiazdki i jest to obiekt turystyczny o wysokiej klasie. Oferujemy Państwu przede wszystkim wspaniałą atmosferę wypoczynku niedaleko od plaży. Z hotelu do piaszczystego brzegu jest tylko 100 metrów, co jest niewątpliwym jego atutem. W hotelu mamy komfortowe pokoje, wyśmienitą kuchnię i obsługę klienta na najwyższym poziomie. Zapoznaj się z niezwykle atrakcyjną ofertą Astor Hotel  - czy wakacje mogą być bardziej udane?

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą Astor Hotel w Jastrzębiej Górze - gwarancją udanego, nadmorskiego wypoczynku dla całej rodziny. Wszystkie szczegóły znajdziesz pod adresem strony internetowej:
Astor
Adres:
Rozewska 38
WWW:
Kod:
84-104
E-mail:
astor@astorhotel.pl
Miasto:
Jastrzębia Góra
Telefon:
58 771 55 55
Fax:
58 771 51 00
Noclegi, Restauracja
GPS     N: 18° 19' 4"     E: 54° 49' 57"

Jak dojechać do firmy Astor Hotel?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Strona Smmash

Smmash

Dodano: 24.05.2018
SMMASH to firma zajmująca się produkcją wysokiej klasy odzieży przeznaczonej głównie dla profesjonalnych zawodników uprawiających takie sporty walki jak mma, czy muay thai. W naszym sklepie...
Strona Im Fit

Im Fit

Dodano: 17.12.2015
W ofercie naszego klubu fitness posiadamy liczne zestawy zajęć kierowane do osób zarówno początkujących, średniozaawansowanych jak też zaawansowanych. Zapewniamy specjalne programy kierowane...