Proszę czekać...
zamknij
Katalog skutecznej promocji firm

Zaistniej w Internecie

Dodanie profilu działalności do Katalogu Skutecznej Promocji Firm z pewnością zwiększy zainteresowanie Twoją witryną internetową i ułatwi dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów!

Szczegółowe dane firmy

Szczegółowe dane firmy w naszym katalogu ułatwiają natychmiastowy kontakt z Twoją firmą w sprawie oferty handlowej. Profil Twojej firmy zaprezentowany jest w przejrzysty i czytelny sposób!

Prosty sposób promocji

Dodając firmę do katalogu zwiększasz szanse na poprawienie widoczności Twojego biznesu w Internecie. Tysiące potencjalnych klientów szukają co dzień w ten sposób atrakcyjnych ofert!

Firmy w kategoriach

Gabinet pielęgnacji piękna Łódź: www.aspasja.pl

Brak obrazka

Aspasja

Dodano: 08.05.2014

Salon Aspasja specjalizuje się w oferowaniu usług kosmetycznych z naciskiem na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Oferuje masaże, stylizację fryzur i paznokci, makijaż oraz szereg innych zabiegów, z gwarancją europejskiego poziomu i najwyższej jakości. Jest jednym z najlepszych salonów kosmetycznych w Łodzi. Zatrudnia wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, wciąż podnoszącą swoje kwalifikacje zawodowe, podążającą za modą i zapotrzebowaniem rynku. Promocje i wygodne pakiety to doskonałe rozwiązanie dla kobiet jak i mężczyzn.

Więcej o firmie: Salon kosmetyczny Łódź

Salon kosmetyczny Łódź

Jesteśmy profesjonalnym salonem kosmetycznym, dlatego też oferujemy profesjonalne zabiegi i pozostałe usługi, tak by uzyskane w ten sposób efekty były ogromne i przede wszystkim zauważalne. Kosmetyka, medycyna estetyczna i inne dziedziny wywierające wpływ na wygląd czy ciało kobiety jak i mężczyzny, są naszą główną specjalnością. Znamy się na tym, zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, a dzięki temu możemy wciąż udoskonalać ofertę, tak by podążać z czasem i oferować klientom to, co jest w konkretnym momencie na czasie.

Dlaczego warto wybrać nasz salon

Każdy kto zdecyduje się na wizytę w naszym salonie, dowie się dlaczego warto było to uczynić. Ciężko jest wytłumaczyć ludziom, że mamy dobrą ofertę, dobrych specjalistów, kiedy ci obędą się jedynie suchymi faktami, a nigdy tego wszystkiego nie doświadczą.

Jak dotrzeć do naszego salonu

Nasz salon można znaleźć przede wszystkim w sieci, wpisując do wyszukiwarki internetowej popularne hasło salon kosmetyczny Łódź. Na stronie oprócz oferty, będzie też dokładny adres i kontakt.

Aspasja Salon Urody
Adres:
Inflancka 40
WWW:
Kod:
91-857
Miasto:
Łódź‎
Telefon:
42 659 99 47
GPS     N: 51° 48' 3"     E: 19° 27' 55"

Jak dojechać do firmy Aspasja?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Laser DeLux Kosmetyka Laserowa Salon w Poznaniu

Dodano: 01.04.2016
Salon Laser DeLux wykonuje zabiegi z działu kosmetyki laserowej. Mężczyźni oraz kobiety wykorzystają nasz potencjał depilacji laserowej, zamykania naczynek, a także przejdą terapie...
Brak obrazka

Laser DeLux Kosmetyka Laserowa Salon w Warszawie

Dodano: 06.05.2016
Działalność naszych salonów, które funkcjonują w największych miastach na terenie kraju dotyczy realizowania dla naszych klientów zarówno szerokiego zakresu, jak też nowoczesnych zabiegów...
Więcej o firmie: Depilacja nóg, Depilacja
Brak obrazka

Proclinic

Dodano: 03.04.2016
W naszym centrum medycznym, które działa na terenie Wrocławia jesteśmy w stanie zapewnić naszym pacjentom wykonanie szerokiego zakresu usług medycznych z takich dziedzin jak między innymi...
Brak obrazka

Aspasja

Dodano: 08.05.2014

Aspasja to salon urody, który podchodzi do obsługi klientów kompleksowo. Zapraszamy do naszego salonu kobiety oraz mężczyzn zainteresowanych profesjonalnymi zabiegami z kategorii medycyny...

Więcej o firmie: Odchudzanie Łódź