Proszę czekać...
zamknij
Katalog skutecznej promocji firm

Zaistniej w Internecie

Dodanie profilu działalności do Katalogu Skutecznej Promocji Firm z pewnością zwiększy zainteresowanie Twoją witryną internetową i ułatwi dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów!

Szczegółowe dane firmy

Szczegółowe dane firmy w naszym katalogu ułatwiają natychmiastowy kontakt z Twoją firmą w sprawie oferty handlowej. Profil Twojej firmy zaprezentowany jest w przejrzysty i czytelny sposób!

Prosty sposób promocji

Dodając firmę do katalogu zwiększasz szanse na poprawienie widoczności Twojego biznesu w Internecie. Tysiące potencjalnych klientów szukają co dzień w ten sposób atrakcyjnych ofert!

Firmy w kategoriach

Manicure hybrydowy w Łodzi:promocja salonu kosmetycznego

Brak obrazka

Aspasja

Dodano: 08.05.2014

Salon kosmetyczny i SPA Aspasja posiada bogatą ofertę dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Aspasja realizuje potrzeby swoich klientek i klientów zgodnie z najwyższymi standardami w swojej dziedzinie, które opierają się na doskonale wyszkolonej kadrze, najnowszym sprzęcie i wysokiej jakości kosmetykach. Oferta salonu zawiera zabiegi pielęgnacyjne twarzy takie jak: peelingi chemiczne, leczenie trądziku, mikrodermabrazja, a także zabiegi pielęgnacyjne ciała, na przykład: depilację, masaż, manicure, pedicure i wiele innych. Ponadto Aspasja realizuje usługi w zakresie fryzjerstwa, wyszczuplania i stylizacji okolicznościowych.

Manicure hybrydowy Łódź

Chcąc sprostać najśmielszym oczekiwaniom naszych klientek, przygotowaliśmy kompleksową ofertę usług z zakresu manicure. Dla uzyskania ich zadowolenia, ofertę nieustannie udoskonalamy, uzupełniając ją chociażby o nowe usługi, pomysły, zgodne z modą i wciąż biegnącym do przodu czasem.

Co oznacza nowoczesny manicure

W naszej ofercie za nowoczesny manicure możemy uznać usługę pod nazwą manicure hybrydowy Łódź. Jest to nowy sposób wykonywania paznokci. To trwała metoda, pozwalająca na uzyskanie błyszczącej płytki paznokcia, ze zdobieniami lub bez. W obecnym czasie ten sposób jest uznawany za największy hit w tego rodzaju usługach kosmetycznych.

Warto spróbować

Jeżeli któraś z kobiet jeszcze nie miała okazji korzystać z usługi manicure hybrydowego, powinna w końcu skusić się na tę propozycję naszego gabinetu. Nie pożałuje, w dany sposób odkryje całkiem nową metodę uzyskiwania tak idealnego wyglądu paznokci. To rozwiązanie doskonałe dla każdej kobiety, dbającej o swój ładny i estetyczny wygląd.

Aspasja Salon Urody
Adres:
Inflancka 40
WWW:
Kod:
91-857
Miasto:
Łódź‎
Telefon:
42 659 99 47
GPS     N: 51° 48' 3"     E: 19° 27' 55"

Jak dojechać do firmy Aspasja?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

LaserCare

Dodano: 30.03.2016
Od wielu lat nasz salon działa na terenie Warszawy, gdzie naszym klientom zapewniamy wykonanie profesjonalnych oraz kompleksowych usług w ramach realizowania zabiegów laserowych. Zapewniamy naszym...
Brak obrazka

Proclinic

Dodano: 03.04.2016
W naszym centrum medycznym, które działa na terenie Wrocławia jesteśmy w stanie zapewnić naszym pacjentom wykonanie szerokiego zakresu usług medycznych z takich dziedzin jak między innymi...
Brak obrazka

ProClinic Dental

Dodano: 28.08.2016
W ramach oferty naszej klinki dentystycznej jesteśmy w stanie zapewnić zarówno skuteczne a także bezpieczne leczenie w ramach takich dziedzin dentystycznych jak stomatologia zachowawcza a także...
Brak obrazka

Laser DeLux Kosmetyka Laserowa Salon w Poznaniu

Dodano: 01.04.2016
Salon Laser DeLux wykonuje zabiegi z działu kosmetyki laserowej. Mężczyźni oraz kobiety wykorzystają nasz potencjał depilacji laserowej, zamykania naczynek, a także przejdą terapie...