Proszę czekać...
zamknij
Katalog skutecznej promocji firm

Zaistniej w Internecie

Dodanie profilu działalności do Katalogu Skutecznej Promocji Firm z pewnością zwiększy zainteresowanie Twoją witryną internetową i ułatwi dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów!

Szczegółowe dane firmy

Szczegółowe dane firmy w naszym katalogu ułatwiają natychmiastowy kontakt z Twoją firmą w sprawie oferty handlowej. Profil Twojej firmy zaprezentowany jest w przejrzysty i czytelny sposób!

Prosty sposób promocji

Dodając firmę do katalogu zwiększasz szanse na poprawienie widoczności Twojego biznesu w Internecie. Tysiące potencjalnych klientów szukają co dzień w ten sposób atrakcyjnych ofert!

Wizaż ślubny w mieście Łódź:promocja salonu pielęgnacyjnego

Brak obrazka

Aspasja

Dodano: 08.05.2014

Salon kosmetyczny i SPA Aspasja posiada bogatą ofertę dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Aspasja realizuje potrzeby swoich klientek i klientów zgodnie z najwyższymi standardami w swojej dziedzinie, które opierają się na doskonale wyszkolonej kadrze, najnowszym sprzęcie i wysokiej jakości kosmetykach. Oferta salonu zawiera zabiegi pielęgnacyjne twarzy takie jak: peelingi chemiczne, leczenie trądziku, mikrodermabrazja, a także zabiegi pielęgnacyjne ciała, na przykład: depilację, masaż, manicure, pedicure i wiele innych. Ponadto Aspasja realizuje usługi w zakresie fryzjerstwa, wyszczuplania i stylizacji okolicznościowych.

Makijaż ślubny Łódź

Prowadzimy nowoczesny gabinet kosmetyczny, fryzjerski, a często określani jesteśmy jako spa, bo w zasadzie oferta jaką posiadamy wskazuje na kompleksowe działania kosmetyczne i stylistyczne dla ciała kobiety jak i mężczyzny. Dla kobiet mamy specjalną ofertę makijażu ślubnego i innych stylizacji, niezbędnych w tym szczególnym dniu. Komponując ofertę usług, zadbaliśmy o każdy szczegół, tak aby zadowolenie było głównym powodem częstych wizyt w tym wyjątkowym miejscu.

Makijaż delikatny i bardziej odważny

Naszym klientom w tym szczególnym dniu ślubu, możemy zaproponować makijaż delikatny i subtelny, podkreślający typowo kobiece rysy, nadając im jeszcze większego uroku. Możemy również zaproponować coś bardziej odważnego i wyraźnego, jeżeli tylko kobieta chce zwrócić na siebie uwagę i być zapamiętaną przez długi czas.

Możemy być pewni wspólnego zadowolenia

Od kiedy w naszej ofercie znalazł się makijaż ślubny Łódź, zaczęliśmy pozyskiwać nowe klientki, które zadowolone z naszych usług, polecały je kolejnym osobom. W ten sposób możemy powiedzieć, iż nasze działania prowadzą do wspólnego zadowolenia. Klientki mają to czego oczekują, a my mamy ich coraz więcej.

Aspasja Salon Urody
Adres:
Inflancka 40
WWW:
Kod:
91-857
Miasto:
Łódź‎
Telefon:
42 659 99 47
GPS     N: 51° 48' 3"     E: 19° 27' 55"

Jak dojechać do firmy Aspasja?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Aspasja

Dodano: 08.05.2014

Aspasja to salon urody, który podchodzi do obsługi klientów kompleksowo. Zapraszamy do naszego salonu kobiety oraz mężczyzn zainteresowanych profesjonalnymi zabiegami z kategorii medycyny...

Więcej o firmie: Odchudzanie Łódź
Brak obrazka

LaserCare

Dodano: 30.03.2016
Od wielu lat nasz salon działa na terenie Warszawy, gdzie naszym klientom zapewniamy wykonanie profesjonalnych oraz kompleksowych usług w ramach realizowania zabiegów laserowych. Zapewniamy naszym...
Brak obrazka

ProClinic Dental

Dodano: 28.08.2016
W ramach oferty naszej klinki dentystycznej jesteśmy w stanie zapewnić zarówno skuteczne a także bezpieczne leczenie w ramach takich dziedzin dentystycznych jak stomatologia zachowawcza a także...
Brak obrazka

Proclinic

Dodano: 03.04.2016
W naszym centrum medycznym, które działa na terenie Wrocławia jesteśmy w stanie zapewnić naszym pacjentom wykonanie szerokiego zakresu usług medycznych z takich dziedzin jak między innymi...