Proszę czekać...
zamknij
Katalog skutecznej promocji firm

Zaistniej w Internecie

Dodanie profilu działalności do Katalogu Skutecznej Promocji Firm z pewnością zwiększy zainteresowanie Twoją witryną internetową i ułatwi dotarcie do szerszego grona potencjalnych klientów!

Szczegółowe dane firmy

Szczegółowe dane firmy w naszym katalogu ułatwiają natychmiastowy kontakt z Twoją firmą w sprawie oferty handlowej. Profil Twojej firmy zaprezentowany jest w przejrzysty i czytelny sposób!

Prosty sposób promocji

Dodając firmę do katalogu zwiększasz szanse na poprawienie widoczności Twojego biznesu w Internecie. Tysiące potencjalnych klientów szukają co dzień w ten sposób atrakcyjnych ofert!

Firmy w kategoriach

Fryzjer dla kobiet w mieście Łódź: gabinet kosmetyczny w centrum miasta

Brak obrazka

Aspasja

Dodano: 06.05.2014

Oferta naszej firmy obejmuje profesjonalne, wysokiej jakości, oparte na nowych technologiach zabiegi medycyny estetycznej. Wiele lat doświadczeń na polskim rynku pozwala nam zapewnić kompleksowe zabiegi kosmetyczne o dużej skuteczność. Realizujemy między innymi zabiegi głębokiego nawilżania oraz wygładzania zmarszczek. Zabieg tego rodzaju pozwala na stworzenie bariery ochronnej przed odparowaniem wody z zewnętrznych warstw naskórka, wygładzenie drobnych zmarszczek spowodowanych odwodnieniem skóry.

Fryzjerstwo Łódź

Fryzjerstwo Łódź to nasza kreatywna specjalizacja. Prowadzimy strzyżenie męskie i damskie, w zaawansowanym formacie inspirowanym najlepszymi światowymi trendami. Udostępniamy gamę rozwiązań pielęgnacyjnych do włosów. Pokazujemy efekty strzyżenia na naszych klientkach przed i po spotkaniu z naszymi wykwalifikowanymi fryzjerami.

Pracownicy udoskonalają swoje umiejętności strzyżenia na różnych akademiach, wprowadzając odświeżenie do salonu. Znajdujemy się na ul. Inflanckiej 40 w Łodzi. Panie chętnie wybierają u nas przygotowanie modnych fryzur wieczornych, np. koków. Panowie natomiast zatuszują siwiznę, umyją i odświeżą włosy, podkreślając ich naturalny koloryt.

Posługujemy się w pracy tylko innowacyjnymi produktami, dając gwarancję satysfakcji każdemu klientowi. Stawiamy na świetną atmosferę współpracy i długoterminowe nawiązanie relacji z osobami ceniącymi styl ponad wszystko. Praktykujemy fryzjerstwo w Łodzi na najwyższym poziomie. Na pewno warto nam zaufać, bo jesteśmy w branży od lat.

Aspasja Salon Urody
Adres:
Inflancka 40
WWW:
Kod:
91-857
Miasto:
Łódź‎
Telefon:
42 659 99 47
salon kosmetyczny, fryzjer
GPS     N: 51° 48' 3"     E: 19° 27' 55"

Jak dojechać do firmy Aspasja?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. ulica i numer domu, miasto

Podobne firmy

Brak obrazka

Aspasja

Dodano: 08.05.2014

Aspasja to salon urody, który podchodzi do obsługi klientów kompleksowo. Zapraszamy do naszego salonu kobiety oraz mężczyzn zainteresowanych profesjonalnymi zabiegami z kategorii medycyny...

Więcej o firmie: Odchudzanie Łódź
Brak obrazka

Laser DeLux Kosmetyka Laserowa Salon w Poznaniu

Dodano: 01.04.2016
Salon Laser DeLux wykonuje zabiegi z działu kosmetyki laserowej. Mężczyźni oraz kobiety wykorzystają nasz potencjał depilacji laserowej, zamykania naczynek, a także przejdą terapie...
Brak obrazka

Aspasja

Dodano: 08.05.2014

Salon kosmetyczny i SPA Aspasja posiada bogatą ofertę dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Aspasja realizuje potrzeby swoich klientek i klientów zgodnie z najwyższymi standardami w swojej...

Brak obrazka

Aspasja

Dodano: 08.05.2014

Salon Aspasja specjalizuje się w oferowaniu usług kosmetycznych z naciskiem na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Oferuje masaże, stylizację fryzur i paznokci, makijaż oraz szereg...

Więcej o firmie: Salon kosmetyczny Łódź